У другій половині січня було зірвано три «спортпрогнозівські» джекпоти протягом шести днів. Така «скорострільність» — вкрай рідкісне явище для українського тото номер один. Тому ніхто не здивувався, що далі розпочалася серія з 14‑ти тиражів без виграних джекпотів. І ось настав тираж із порядковим номером 434, за підсумками якого все-таки знайшовся прогнозист, що вгадав усі 12 результатів. Проживає він у Заліщиках Тернопільської області. В усякому разі, саме в цьому містечку, в магазині «Побутова техніка» на вул. Стефаника, 17, було зроблено переможну ставку на 360 гривень. Це система з семи «ординарів», трьох «подвійних» і двох «потрійних». «Систему на 3» було застосовано для матчів «Севілья» — «Барселона» і «Брага» — «Порту». У поєдинках «Аталанта» — «Наполі» і «Рединг» — «Брентфорд» виключалася нічия. Також наш переможець не вірив у перемогу «Евертона» над «Тоттенхемом». Зрештою «Евертон» переміг в овертаймі, але для «Спортпрогнозу» це нічия. Показово, що результати 6–12 пар були закриті одиночними пострілами. Загальний виграш по чеку склав 395 557 гривень!

У тиражі ви не знайдете жодної сенсації, що теж трапляється нечасто. Найнесподіванішою виявилася домашня поразка «Кілмарнока» від «Мозервелла» у чемпіонаті Шотландії (25% ставок). Кубкову перемогу «Севільї» над «Барселоною» любителі «СП» оцінили в 29% ставок. Звертаємо увагу, що кубкова зустріч «Неймегена» і «Венло» не відбулася через складні погодні умови. Для визначення результату довелося вдатися до жеребкування, яке присудила перемогу господарям. Потрібно відзначити, що за будь-якого іншого результату жеребкування джекпот так і не знайшов би свого власника.

Отже, 2021 рік приніс любителям «СП» уже чотири джекпоти на загальну суму 1 570 000 гривень! Троє попередніх володарів головного виграшу проживають у Херсоні, Харкові та Києві, а тепер дійшла черга Тернопільщини. Вітаємо всіх переможців!

Якщо не брати до уваги 434 тираж, сенсації минулого тижня відбувалися одна за іншою. А найгучніша вибухнула в неділю, коли в чемпіонаті Іспанії «Вільярреал» на своєму полі поступився «Бетису». На поразку «підводників» зроблено 8% ставок, що значно менше, ніж на фіаско «Ювентуса» у поєдинку за «Наполі» (11%).