Від того моменту, як у «Спортпрогнозі» був зірваний дев’ятий джекпот у 2021 році, не минуло й двох тижнів. І ось у нас з’явився новий переможець! За підсумками 505 тиражу всі 12 результатів вгадав мешканець Києва, який

зареєстрував свої прогнози в «Лотомаркеті» на пр. Правди, 2. Наш переможець зіграв за системою із п’яти «подвійних» і семи «ординарів». «Систему на 2» було використано для наступних пар: «Рома» — «Аталанта» (10), «Серветт» — «Сьон» (12), а також для трьох матчів Кубка Лібертадорес. Примітно, що гостьова перемога «Сьона», що посідає останнє місце в чемпіонаті Швейцарії, стала головною сенсацією не лише 505 тиражу, а й усього минулого тижня (8% ставок).

Без несподіванок обійшлися всі три матчі чемпіонату Данії — в усіх випадках господарі здобули переконливі перемоги. Тим часом у португальській і турецькій парах виграли гості, причому обидва результати переможець із Києва вибив одиночними «пострілами». «Янг Бойз» уже в статусі чемпіона Швейцарії завдав поразки «Цюриху» (76%), «Наполі» не залишив шансів «Лаціо» (67%). Загальний виграш нашого чемпіона склав 357 355 гривень! Це десятий «спортпрогнозівський» джекпот від початку 2021 року, а їхня загальна сума складає 3 720 000 гривень!

Що стосується інших сенсацій минулого тижня, то звертаємо увагу на подвійний вистріл у виконанні «Лідса». У понеділок підопічні Марсело Б’єльси поділили очки з «Ліверпулем» (12%), а в неділю розписали безгольову нічию з «Манчестер Юнайтед» (18%). І це відразу після того, як «Лідс» завдав гостьової поразки «Манчестер Сіті» з рахунком 2–1! Втім, усі перелічені результати  дев’ята сходинка в турнірній таблиці не стали приводом для продовження контракту з Б’єльсою, термін якого збігає найближчим часом. Хто тренуватиме «Лідс» наступного сезону, наразі невідомо.