Спортпрогноз

Місяць минув непомітно, і Євро‑2020 уже пішов в історію. Потрібно сказати, що «спортпрогнозівські» тиражі під час чемпі­онату Європи проходили щодня, і протягом цього часу було зірвано два джекпоти. Пер­ший знайшов свого власника за підсумками 559 тиражу, коли 320 000 гривень виграв наш інтернет-переможець. Після цього 22 рази по­спіль ніхто не міг вгадати всі 12 результатів…

І ось настало 8 липня, коли відбувався розі­граш 582 тиражу. Його основу склали квалі­фікаційні матчі Ліги конференцій. Це третій єврокубковий турнір після Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Незабаром у ньому стартують українські «Ворскла» і «Колос».

У тиражі було безліч маловідомих команд, судити про можливості яких можна хіба що за статистикою з глибин інтернету. Але лю­бителів «Спортпрогнозу» це не злякало, про що свідчить досить висока ігрова активність. І одному з прогнозистів удача посміхнулася на всі сто відсотків!

Головним героєм 582 тиражу став мешка­нець Запоріжжя, який зареєстрував свої про­гнози в супермаркеті «ТРАШ» на вул. Рубана, 27. Він витратив на гру всього 25 гривень, заповнивши одну термінальну картку. І тре­ба ж такому статися, щоб один із варіантів виявився абсолютно точним! Також наш переможець вгадав одну «десятку», завдяки чому загальний виграш по чеку склав 470 322 гривні.

Серед інших результатів були передбаче­ні дві сенсації. Головною з них стала нічия між молдавським «Мілсамі» і боснійським «Сараєво» (13% ставок). Окрім цього, валій­ський «Бала Таун» у рідних стінах поступився північноірландському «Ларну» (15%). Саме в цих парах помилок припустилися майже всі претенденти на джекпот, але тільки не переможець із Запоріжжя.

Це вже сімнадцятий «спортпрогнозів­ський» джекпот, зірваний від початку року. До речі, за кількістю знятих джекпотів 2021 рік уже «переплюнув» рік попередній. Загаль­на сума виграних джекпотів у першому пів­річчі — 6 170 000 гривень! Щоб розіграти такі неймовірні гроші, вистачило 187 тиражів. І ще трохи статистики: у цьому році джекпо­ти українського тото зриваються кожні 11 ти­ражів. Вітаємо всіх переможців!