Під кінець футбольного сезону безвиграшна серія любителів «Спортпрогнозу» явно затягнулася. Наприкінці минулого тижня вона налічувала 23 безуспішні спроби зірвати джекпот. Протягом цього часу головний виграш українського тото збільшився майже вдвічі і досяг дуже солідної суми — 480 000 гривень!

І ось настав час для 529 тиражу. За його підсумками всі 12 результатів вгадав мешканець Кам’янець-Подільського, який зареєстрував свої прогнози в «Лотомаркеті» на автовокзалі. Він зіграв за системою з п’яти «подвійних» і чотирьох «ординарів», а ще для трьох пар був застосований «блок», що страхував від однієї помилки. Загалом було задіяно 224 варіанти, вартість системи склала 1120 гривень.

Наш переможець не сумнівався в перемогах «Реала», «Алавеса», «Лор’яна» і «Металіста‑1925». Подвійними результатами були закриті наступні матчі: «Вільярреал» — «Севілья» (10), «Кадис» — «Ельче» (12), ЛАСК — «Зальцбург» (02), «Тироль» — «Вольфсбергер» (02) і «Белененсеш» — «Санта-Клара» (12). А ось у перемогах «Хетафе», «Штурма» і «Гімарайнша» абсолютної впевненості не було, і тут знадобився «блок». Він дуже допоміг у португальському матчі, який завершився внічию.

Потрібно відзначити, що в тиражі не знайшлося місця для гучних сенсацій і навіть дрібних несподіванок. Найнесподіванішою стала гостьова перемога «Санта-Клари», яка набрала 25% ставок. Приблизно стільки ж отримала нічия між «Тиролем» і «Вольфсбергером». А ось прогнозованих результатів було значно більше. Досить сказати, що показник «угадуваності» п’яти пар перевищив 50%.

Загальний виграш нашого переможця склав 489 726 гривень! Це вже одинадцятий джекпот, виграний у «Спортпрогнозі» від початку року. Загальна сума зірваних джекпотів у 2021 році — 4 200 000 гривень! У середньому «спортпрогнозівські» джекпоти виграються один раз на 12 тиражів. Вітаємо всіх переможців!