Останній «спортпрогнозівський» джекпот був зірваний майже три тижні тому. Неділь­ний тираж став 19‑м поспіль, у якому жод­ному прогнозисту не вдалося вгадати всі 12 результатів. Це означає, що несподіванки «вистрілюють» одна за іншою. Зараз пого­воримо про головні сенсації минулого тижня.

Черговий хіт-парад сенсацій майже на­половину складається з матчів єврокубків. Цього разу особливо постаралися шведські клуби: «Хаммарбю» завдав поразки «Базелю» (11% ставок), тоді як «Ельфсборг» виявився сильнішим за «Фейєноорд» (13%). Втім, за су­мою двох матчів далі пройшли представники Швейцарії та Нідерландів, вони й зіграють у груповому турнірі Ліги Європи.

Досить несподівано учасниками групово­го турніру Ліги конференцій стали «Флора» і «Карабах», які обіграли своїх суперників на виїзді. Естонці здобули мінімальну перемогу над ірландським «Шемрок Роверс» (12%), а представник Азербайджану впевнено розі­брався з шотландським «Абердином» (13%).

Проте головною подією став вихід до­нецького «Шахтаря» до групового турніру Ліги чемпіонів. Після гостьової перемоги над «Монако» з рахунком 1–0 завдання гірників не виглядала надскладним, але вони про­пустили два м’ячі ще до перерви. За такого розкладу далі проходив «Монако», однак Ро­берто Де Дзербі за допомогою замін врятував цю гру. Марлос відновив рівновагу на 74‑й хвилині, а вже в овертаймі трапився автогол у виконанні французів. «Шахтар» буквально вигриз перемогу за сумою двох матчів, але якби не «сейви» Андрія П’ятова, все могло закінчитися значно сумніше. Що стосується «Спортпрогнозу», то на поразку «Шахтаря» в основний час було зроблено 22% ставок, і цей матч теж опинився в нашому хіт-параді.

Також потрібно відзначити домашню по­разку «Львова» від «Інгульця» в чемпіонаті України (14%). Львів’яни здорово провели другу половину минулого чемпіонату, але в новому сезоні стартували вкрай невдало. Поразка від «Інгульця» стала останньою краплею, після якої був звільнений Анато­лій Безсмертний. До речі, з початку сезону в УПЛ відбулися вже три тренерські відстав­ки — втратили роботу наставники «Руху», «Львова» і «Колоса»…