Минулого тижня стартував 31‑й чемпіонат України з футболу, а ще полтавська ≪Ворскла≫ стартувала в Лізі конференцій. Крім цього, відбулося сім тиражів лотереї ≪Спортпрогноз≫. Але якщо тиждень тому ми рапортували про два зірвані джекпоти протягом семи днів, то тепер будемо ≪звітувати≫ про величезну кількість сенсацій. Як наслідок, зірваних джекпотів не було зовсім.

Сенсація номер один відбулася в ніч із понеділка на вівторок, коли в чемпіонаті Бразилії ≪Америка≫ зазнала домашньої поразки від ≪Спорт Ресіфі≫ (11% ставок). Заспів вийшов хороший, і далі несподіванки слідували одна за іншою. До слова, за підсумками минулого тижня ми з легкістю могли скласти ще один хіт-парад із матчів з ≪угадуваністю≫ 16–20 відсотків.

На другому місці перемога казанського ≪Рубіна≫ над московським ≪Спартаком≫ у стартовому турі чемпіонату Росії (13%). Влітку в ≪Спартаку≫ відбулася чергова зміна головного тренера — на місце Доменіко Тедеско прийшов португалець Руй Віторія. Передбачалося, що в нинішньому сезоні ≪Спартак≫ зможе кинути виклик ≪Зеніту≫, але стартовий матч ≪червоно-білим≫ не вдався. Вони програли команді Леоніда Слуцького, від якої теж чекають істотного прогресу. Зовсім поруч розташувалася несподівана поразка ≪Гента≫, який на старті чемпіонату Бельгії поступився ≪Сент-Трюйдену≫ (13%). ≪Гент≫ більше не є командою трьох українців — цього літа захисник Ігор Пластун повернувся до болгарського ≪Лудогорця≫. Більш того, уже найближчим часом ≪Гент≫ може залишити Роман Яремчук, який знаходиться на радарі у багатьох європейських клубів, а головним претендентом на українського форварда є ≪Бенфіка≫. Проти ≪Сент-Трюйдена≫ Яремчук не грав, що стало однією з причин поразки аутсайдеру минулого бельгійського сезону.

За словами технічного директора ≪Гента≫, продаж Яремчука може відбутися у будь-який момент: ≪Ми дуже задоволені його виступами на Євро‑2020, де він забив два м’ячі. Роман пожинає плоди своєї праці. Коли він приїхав до нас чотири роки тому, то не мав нічого спільного з тим гравцем, якого ми знаємо сьогодні. він працьовитий, професіонал і останні два роки провів на дуже високому рівні. Крім цього, він відкритий і приємний у спілкуванні, тоді як Безус більш стриманий і замкнутий. Яремчук із кожним роком стає краще, і я думаю, у нього є потенціал, щоб піти дуже високо. я ніколи не називаю конкретних трансферних сум. Але ми дійсно сподіваємося виручити великі гроші за нього. 15 мільйонів євро? Хочемо отримати значно більше, навіть якщо ринок залишиться під впливом пандемії. Все залежатиме від ринку і країни, куди він переїде≫.