Минулого тижня (3-9 серпня) відбулося сім тиражів лотереї ≪Спортпрогноз≫. Не зірвано жодного джекпота, а значить сталося чимало сенсацій. Сенсації відбувалися майже щодня, а головною стала домашня поразка ≪Юргордена≫ від ≪Хаммарбю≫ в чемпіонаті Швеції. ≪Юргорден≫ — один із шведських лідерів, ≪Хаммарбю≫ — міцний середняк. Проте результат на табло — фаворит поступився в рідних стінах. На перемогу гостей зроблено 9% ставок, це одна з головних ≪спортпрогнозівських≫ сенсацій літа 2020.

На другому місці в нашому умовному рейтингу поразка ≪Інтера≫ від ≪Марійхамна≫ в чемпіонаті Фінляндії. Команда з міста Турку лідирувала в турнірній таблиці і лідирує досі, а ≪Марійхамн≫ був одним із головних стартових невдах. Втім, перемогли сааме господарі, на що зроблено 9% ставок.

В італійській Серії Б відбувається плей-офф за підвищення в класі. На півфінальній стадії команди проводять по два поєдинки. Оскільки зустрічаються суперники по турнірній таблиці, тобто команди приблизно одного рівня, любителі ≪СП≫ охочіше ставлять на господарів. Однак у парі ≪Фрозіноне≫ — ≪Порденоне≫ мінімально перемогли гості (10% ставок). Втім, у ≪Фрозіноне≫ ще залишається шанс відігратися, адже попереду гра-відповідь.

Ще одну сенсацію ≪подарував≫ другий дивізіон чемпіонату Норвегії. Зовсім недавно ≪Ліллестрем≫ виступав у норвезькій еліті, однак зараз цей клуб не вражає навіть на значно нижчому рівні. Черговою невдачею стала домашня поразка від ≪Согндала≫ (10%).

Відразу до двох сенсацій причетний ≪Мозервелл≫ — третя команда за підсумками попереднього чемпіонату Шотландії. Новий сезон у Шотландії стартував тиждень тому, і ≪Мозервелл≫ встиг програти дві зустрічі. Спочатку він поступився ≪Росс Каунті≫ (18%), а потім на власному полі програв ≪Данді Юнайтед≫ (12%). Також відзначаємо кубкову нічию між ≪Люцерном≫ і ≪Янг Бойз≫ в основний час чвертьфінального матчу. Буквально щойно ≪Янг Бойз≫ виграв чемпіонат Швейцарії, тому кубкова гра давалася чемпіонові доволі важко. В основні 90 хвилин суперники не визначили переможця, а в овертаймі вищий клас ≪Янг Бойз≫ всетаки дався взнаки.

Як видно із таблиці, це далеко не всі ≪спортпрогнозівські≫ сенсації, що мали місце минулого тижня. Тому цілком закономірно, що протягом семи днів джекпот залишався цілим і неушкодженим.

Тим часом у ≪Спортпрогнозі≫ розпочалася нова акція. Починаючи за 5 серпня і протягом трьох наступних тижнів крок джекпоту збільшений удвічі і теперь складає 20 000 гривень. Останній день акції — 25 серпня, коли відбудеться поєдинок за Суперкубок України між ≪Динамо≫ і≪Шахтарем≫. Крім цього, стартовий джекпот встановлений на позначці 250 000 гривень. Бажаємо вдалих ставок!