Більше двох тижнів ≪Спортпрогноз≫ обходився без зірваних джекпотів, поки не настав час 607 тиражу. Всі його матчі проходили в понеділок, 2 серпня. Тираж був не надто яскравим з огляду на його наповнення, що зовсім не дивно для першого дня тижня. Втім, знайшлося відразу двоє прогнозистів, що вгадали всі 12 результатів і поділили між собою 410 000 гривень. Характерно, що кожен із них зареєстрував свої прогнози на офіційному сайті МСЛ.

Розпочнемо з переможця, що зробив прогнози на 60 гривень. Він зіграв за системою з дев’яти ≪ординарів≫, двох ≪подвійних≫ і одного ≪потрійного≫. У двох перших парах виключалися перемоги господарів, а в дев’ятій були закриті всі можливі варіанти. Загальний виграш по чеку становить 208 105 гривень.

Другий переможець витратив на 20 гривень більше. У його системі було вісім ≪ординарів≫ і чотири ≪подвійних≫. У п’ятій парі не було перемоги ≪Академіки≫, у дев’ятій і десятій виключалася нічия, а в одинадцятій не мав вигравати ≪Вюрцбургер≫. Загальний виграш — 208 266 гривень.

Слід відзначити, що обидва переможці безпомилково спрогнозували результати всіх трьох несподіванок, що сталися в рамках тиражу. Це гостьові перемоги ≪Вернаму≫ (18% ставок), ≪Торпедо-БелАЗа≫ (20%) і ≪Норрчепінга≫ (23%). Та загалом це був далеко не найскладніший тираж — показник ≪угадуваності≫ відразу трьох пар перевищив 70%. Йдеться про перемоги ≪Зорі≫ (75%), ≪Осера≫ (79%) і АЇКа (83%).

Загалом від початку року зірвано вже 20 ≪спортпрогнозівських≫ джекпотів на загальну суму 7 140 000 гривень! Щоб розіграти таку неймовірну суму, вистачило 212 тиражів. Таким чином, джекпоти в ≪Спортпрогноз≫ зриваються кожні 10 тиражів, що неможливо уявити у будь-якій інший лотереї. Вітаємо всіх переможців!