Зовсім недавно був зірваний сімнадцятий ≪спортпрогнозівський≫ джекпот у 2021 році, і ось настав час вісімнадцятого. Він знайшов своїх володарів за підсумками 588 тиражу, розіграш якого проходив у середу, 14 липня. На кону було 300 000 гривень, усі 12 результатів вгадали двоє прогнозистів.

Як з’ясувалося згодом, перед любителями футбольних прогнозів стояла не найскладніша задача. Справа в тому, що гучні сенсації обійшли тираж стороною, а єдиною несподіванкою стала домашня поразка колумбійського ≪Хуніора≫ від парагвайського ≪Лібертада≫ (19% ставок). У той же час показник ≪угадуваності≫ відразу семи пар перевищив 50%. У їхньому числі опинилася й перемога київського ≪Динамо≫ над швейцарським ≪Сьоном≫ із рахунком 2–0. Динамівці готуються до сезону в Швейцарії і проводять контрольні матчі у великій кількості. Черговим суперником став ≪Сьон≫, обіграний чемпіоном України дуже впевнено. Ще в середині першого тайму швейцарські ворота вразили Жерсон Родрігес та Ілля Шкурін, після чого забитих голів у цьому матчі не було. До слова, минулого тижня 21-річний Шкурін забивав у трьох матчах поспіль. Цей білоруський форвард був орендований на один рік у московського ЦСКА, оскільки найближчим часом Мірча Луческу не зможе розраховувати на травмованого Артема Бесєдіна.

Як уже сказано вище, цього разу у джекпота двоє власників. Один мешкає у Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) і витратив на гру 25 гривень. Свої прогнози він зареєстрував у торговому центрі ≪Радуга≫ на проспекті Свободи. Це п’ять ігрових варіантів, заповнених на одній термінальній картці, один з яких виявився стовідсотково точним. Інший переможець зіграв більш витончено і оформив свою ставку на офіційному сайті МСЛ. Це система вартістю 2025 гривень. Перші шість пар були закриті одиночними ≪пострілами≫. У парах 7, 9, 10 і 12 переможець застосував ≪систему на 3≫, тобто закрив усі можливі варіанти. І нарешті в парах 8 і 11 інтернет-прогнозист ставив на господарів, але за допомогою ≪блоку≫ підстрахувався від однієї помилки. Саме цей хід став вирішальним, оскільки в бразильській Серії Б ССА в рідних стінах поступився ≪Гоясу≫. Загальний виграш по чеку склав 152 232 гривні!

А вже за два дні був зірваний дев’ятнадцятий джекпот від початку року, причому 590-й тираж дуже схожий на 588-й. У програмі знову не було сенсацій, і знову в семи парах показник ≪угадуваності≫ перевищив 50%. Переможну ставку знову було зареєстровано на офіційному сайті МСЛ. Це система з шести ≪ординарів≫ ішести ≪подвійних≫ вартістю 320 гривень, а загальний виграш переможця складає 262 478 гривень! Він не сумнівався в перемогах ≪Шальке≫, ≪Аякса≫, мінського ≪Динамо≫, ≪Сент-Патрикса≫, ≪Естудіантеса≫ і ≪Гуарані≫. Для решти пар застосовано ≪систему на 2≫, в тому числі для матчу ≪Ільвес≫ — СІК, де відбулася головна несподіванка тиражу (19%).

Загальна сума зірваних джекпотів за 2021 рік тепер становить 6 730 000 гривень! Щоб розіграти такі гроші, знадобилося 195 тиражів. Вітаємо всіх переможців!