Досвідчені любителі «Спортпрогнозу» вже звикли, що джекпоти в головному українському тото виграються дуже нерівномірно. Буває так, що чергового зірваного джекпоту доводиться чекати більше місяця, а потім головний приз знаходить своїх володарів два-три рази протягом тижня. І все це тому, що футбол був і залишається вкрай непередбачуваним видом спорту, причому сенсацій інколи немає по кілька днів поспіль, а інколи вони трапляються ледь не в кожному другому матчі.

Цього разу між двома зірваними джекпотами минуло всього два тиражі. У неділю, 16 травня, мешканець Кам’янець-Подільського виграв 489 726 гривень, а вже в середу троє прогнозистів порівну розділили 270 000 гривень! Кожен із них вгадав 12 результатів у 532 тиражі.

Якщо попередній володар джекпоту застосував для гри складну систему і витратив на прогнози понад тисячу гривень, то тепер переможці обійшлися зовсім незначними витратами. Наприклад, мешканець Одеси зареєстрував ставку на 10 гривень у «Лото-маркеті» на Фонтанській дорозі, причому обидва варіанти виявилися вдалими. Один був точним на всі сто відсотків, а в іншому трапилося всього дві помилки. Загальний виграш по чеку склав 90 045 гривень. Мешканець Чорноморська (Одеська область) заповнив чотири ігрових варіанти і витратив на прогнози 20 гривень, а любитель «СП» із Вараша (Рівненська область) зробив ставку на 25 гривень. По одному варіанту в цих прогнозах були безпомилковими, що принесло кожному з переможців по 90 000 гривень.

І знову ми констатуємо, що сенсації та несподіванки обійшли тираж стороною.

Найскладнішими з точки зору прогнозування були три зустрічі, що показали результат 28%. Це перемога «Лінкольна» над «Сандерлендом», а також нічиї в парах «Стабек» — «Одд» і «Мірандес» — «Леганес». Втім, результати всіх цих матчів можна назвати як завгодно, але тільки не сенсаційними. Головною афішею став фінал Кубка Італії між «Аталантою» і «Ювентусом». Як не дивно, але фаворитом, нехай і з невеликим відривом, вважалася «Аталанта». Однак цього разу клас «Ювентуса» виявився вищим, а «бергамаскам» не допоміг навіть гол у виконанні Руслана Малиновського, який зрівняв рахунок наприкінці першого тайму. У підсумку кубок вручили 43‑річному Джанлуїджі Буффону, який перед прощанням з «Ювентусом» став шестиразовим володарем трофею. Крім цього, навіть відсутність дискваліфікованого Неймара не завадило «ПСЖ» упевнено обіграти «Монако» у фіналі Кубка Франції. Тим часом лондонський «Арсенал» лише на останніх хвилинах дотиснув «Кристал Пелас», та зрештою вперше з 1995 року «каноніри» залишилися без єврокубків. За забиті голи в компенсований час «Арсеналу» мають бути вдячні всі троє володарів джекпоту…

Таким чином, від початку року у «Спортпрогнозі» зірвано вже 12 джекпотів на загальну суму 4 470 000 гривень! Для цього вистачило п’ять неповних місяців і 137 тиражів. Далі буде!