Цієї події любителі «Спортпрогнозу» чекали дуже довго. Цілих 40 тиражів, а це півтора місяці, нікому з прогнозистів не вдавалося вгадати 12 результатів. І ось, нарешті, здійснилося!

За підсумками 414 тиражу, розіграш якого відбувався 21 січня, прогнозист із Херсона безпомилково спрогнозував результати всіх 12‑ти матчів. Він зареєстрував ставку на офіційному сайті і став володарем одного з найбільших джекпотів в історії «Спортпрогнозу» — 650 000 гривень! Крім цього, переможець назбирав чудовий урожай з угаданих «11» і «10», приплюсувавши до джекпоту більше 20 000 гривень. Загальний виграш по чеку — 673 697 гривень!

Витрати на гру склали 2560 гривень. Це система з трьох «ординарів» і дев’яти «подвійних». Наш переможець не сумнівався в перемогах «Лаціо», «Атлетика» і «Лейшойнша». Однак у випадках з римлянами і басками прогнозистові з Херсона довелося ой як понервувати! Справа в тому, що «Лаціо» дотиснув «Парму» тільки в компенсований час завдяки автоголу у виконанні суперника. Дуже близько до сенсації було і в парі «Ібіца» — «Атлетик». Скромна «Ібіца» виграла перший тайм, але пропустила на початку другого. Суперники вже готувалися до овертайму, проте «Атлетик» забив переможний гол незадовго до фінального свистка. Звісно, у цих матчах переможцю з Херсона дуже сильно пощастило. Але хто сказав, що джекпот можна виграти без удачі? Витрачена сума свідчить про максимально серйозний підхід до футбольних прогнозів. Очевидно, що ми маємо справу з досвідченим прогнозистом. Крім усього іншого, йому потрібно віддати належне за вгадані сенсації. У чемпіонаті Бельгії «Зюльте-Варегем» на своєму полі поступився «Ауд-Хеверле» (15% ставок), в іспанській Примері «Валенсія» не змогла обіграти «Осасуну» (16%). А ще «Гент» завдяки точному удару Романа Яремчука відібрав перемогу у «Генка» (22%).

Цікаво, що переможну ставку було зареєстровано за 10 хвилин до «закриття» 414 тиражу. Це перший «спортпрогнозівський» джекпот, зірваний у новому році. А вже наступного дня був зірваний другий. У 415 тиражі мешканець Харкова зробив ставку на 20 гривень і помножив її у 12 500 разів, вигравши стартовий джекпот — 250 000 гривень! Подібні тиражі ми називаємо аномальними. Він вийшов неймовірно складним — легко прогнозованих матчів не було в принципі. Досить сказати, що найочевиднішою стала перемога віденського «Рапіда» над «Штурмом» із результатом 52% ставок. Усі інші пари мають показник «угадуваності» менше 40%, тобто це так звані матчі на три результати. За всіма канонами зірвати джекпот у такому тиражі неможливо. Але прогнозист із Харкова довів, що у «Спортпрогнозі» нічого неможливого не буває. Всього чотири заповнених варіанти, і один із них виявився точним на всі сто відсотків! А про те, що тираж дійсно аномальний, свідчать виграші за 11 і 10 угаданих результатів, яких у нас лише по одному…

Залишається нагадати, що минулого року в головному українському тото джекпоти знаходили своїх володарів 16 разів, тому нові успіхи не за горами. Вітаємо переможців!

Сенсації тижня: 18.01.21 – 24.01.21