Від того моменту, як у «Спортпрогнозі» був зірваний попередній джекпот, не минуло й двох тижнів. І ось ми маємо нагоду привітати чергового переможця—вже третього у 2022 році! Він вгадав 12 результатів у 788 тиражі, всі матчі якого проходили минулого понеділка. Переможну ставку було зареєстровано на офіційному сайті МСЛ — це всього лише 5 гривень. Іншими словами, щасливим виявився єдиний заповнений варіант…

Перший джекпот у 2022 році теж зірвали в понеділок — тоді мешканець Херсона виграв 370 000 гривень. Володарем джекпоту номер два став прогнозист із Тернополя, що заробив 400 000 гривень. І ось третій джекпот за 37 тиражів або п’ять із лишком тижнів — 360 000 гривень. Загалом виходить більше мільйона, а рік тільки починається!

Потрібно сказати, що 788 тираж обійшовся без сенсацій. Найнесподіванішою була нічия між «Салернітаною» та «Спецією» в італійській Серії А (23% ставок). Наш Віктор Коваленко пропускав гру через травму, а його команда заробила одне очко на чужому полі. В той же час «Салернітана» так і лишилася на останньому місці. І це при тому, що в складі цього клубу виступає майже легендарний Франк Рібері. Матч чемпіонату Греції був перенесений через спалах коронавірусу в «Атромітосі». Жеребкування присудило перемогу господарям (24%). Звісно, це не найочевидніший результат у цій парі, але для нашого переможця була потрібна саме «одиниця». Хто знає, якби підсумок жеребкування був іншим, то й джекпот дістався б іншому учаснику. У будь-якому разі, щоб зірвати джекпот із п’яти гривень, необхідно володіти не тільки глибокими футбольними знаннями, а й неабиякою інтуїцією. Та й без удачі тут не обійтися — без неї джекпоти не зриваються в принципі. Вітаємо чергового переможця та чекаємо, коли в «Спортпрогнозі» з’являться нові.