Це була одна з найтриваліших серій без зірваних джекпотів в історії «Спортпрогнозу». Цілих 36 тиражів, а це більше місяця у щоденному режимі, нікому з прогнозистів не вдавалося вгадати всі 12 результатів. І ось довгоочікувана подія трапилося в неділю, коли відбувся розіграш 359 тиражу. Причому переможців у нас одразу двоє — вони порівну розділили 610 000 гривень!

Спочатку розповімо про переможця з Дніпра, що зробив ставку в «Лотомаркеті» на проспекті Калнишевського, 1‑а. Це система з чотирьох «ординарів» і восьми «подвійних» вартістю 1280 гривень. Мешканець Дніпра не сумнівався в перемогах «Ліверпуля», «Удінезе», «Сосьєдада» і «Ліона», в усіх інших парах була застосована «система на 2». Загальний виграш по чеку склав 309 952 гривні!

Інший переможець зареєстрував свою ставку в інтернеті — на офіційному сайті МСЛ. Він зіграв із застосуванням «системи» і «блоку», витративши на гру 560 гривень. У прогнозиста не було сумнівів у перемогах «Ліверпуля», «Сассуоло», «Удінезе», «Сосьєдада» і «Ланса». У чотирьох парах він використав «систему на 2», а ще в трьох підстрахувався за допомогою «блоку». Це були перемоги «Мілана», «Валенсії» і «Ліона», і у випадку з «Валенсією» «блок» знадобився. Загальний виграш по чеку становить 308 480 гривень!

Потрібно сказати, що гучні сенсації обійшли тираж стороною. Найнесподіванішим результатом виявилася нічия між «Лідсом» та «Арсеналом», на яку зроблено 20% ставок. «Твенте» відібрав очки у ПСВ (23%), а «Мілан» на виїзді обіграв «Наполі» (26%). В той же час половину тиражу склали матчі з показником «угадуваності» більше 50%. Отже, в 2020 році зірвано вже 15 «спортпрогнозівських» джекпотів на загальну суму 6 240 000 гривень! Але найцікавіші футбольні події ще попереду. Найближчим часом нас очікує розв’язка групових турнірів єврокубків, у національних першостях лише тепер розпочинається справжня боротьба за чемпіонство. Слідкуйте за подіями і грайте у «Спортпрогноз»!