Чергова програма конкурсу «Тото-прогноз», переможці конкурсу «Тото-прогноз», архів програм та результатів

Кожен тур конкурсу «Тото-прогноз» складається з 5 топових футбольних матчів. Прогнозисту пропонується відгадати рахунок матчів, зазначених у турі, у форматі: 1-2 або 0-0 або 2-2. Для участі у конкурсі «ТОТО-прогноз» прогнозист повинен відправити на короткий номер 7202 свій SMS-прогноз наступного формату: Т 0-0 1-0 2-1 2-2 3-3, тобто літера «Т» (не важливо друкована ця буква чи писана) і десять рахунків матчів, розділених дефісами. Літера «Т» і рахунки відокремлюються один від одного пробілами.

Ніякої іншої інформації в SMS бути не повинно, інакше система не зареєструє ваш прогноз, і ви не зможете стати учасником конкурсу. Після реєстрації прогнозу в системі ви отримаєте SMS -підтвердження своєї участі в даному турі конкурсу.

Учасник конкурсу, який відгадав три і більше рахунків, стає переможцем і отримує приз – 1000 гривень (за вирахуванням податків і зборів).

Вартість відправки SMS-прогнозу за номером 7202 становить 3 гривні з ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду — 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга дійсна для абонентів усіх національних GSM-операторів України.

ТОТО-прогноз. Тур 2

  1.  Шахтар  — Зоря

  2. Львів — Динамо (Київ)

  3. Челсі — Манчестер Юнайтед

  4. Рома — Мілан

  5. Вільярреал — Атлетико (Мадрид)

  Чекаємо на ваші прогнози з 19:50 25 лютого до 16:50 28 лютого

ТОТО-прогноз. Тур 1

 1.  Шахтар (Донецьк) — Маккабі (Тель-Авів)

 2. Брюгге — Динамо (Київ)

 3. Арсенал (Лондон) — Бенфіка

 4. Манчестер Юнайтед — Реал Сосьєдад

 5. Мілан -Црвена Звезда

Чекаємо на ваші прогнози з 00:00 15 лютого до 19:50 25 лютого

РЕЗУЛЬТАТИ

Т

ПЕРЕМОЖЦІ

НЕМАЄ