ПЕРЕДПЛАТА НА 2021 РІК ТРИВАЄ!

Шановні читачі, сьогодні маємо для вас радісну звістку — Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса» офіційним листом повідомило, що з 24 жовтня у всіх поштових відділеннях України розпочато передплату за друкованим «Каталогом видань України «Преса поштою».

Отже, коли ви отримаєте черговий випуск «Азарту», будемо сподіватись, співробітники пошти вже чекатимуть на вас, аби оформити абонемент для доставки нашого видання за адресою вашого помешкання.

З огляду на те, якого розвитку набуває пандемія коронавірусу в Україні, пропозиція від ДП «Преса» видається дуже слушною. Адже кожен з вас вже відчув на собі наслідки пандемії, можливо, хтось вже особисто перехворів чи має близьких родичів.

Ви пам’ятаєте, що не обійшла стороною ця біда і наше видання. Через фактичний локдаун ми змушені були зробити перерву у виході у світ «Азарт від МСЛ» навесні цього року. Та й зараз ми з вами, шановні друзі, змушені бачити нашу студію «Лото- Забава» без глядачів, оскільки загроза захворювання на коронавірус триває.

На щастя, пандемія не зупинила початок передплатної кампанії періодичних видань України, маємо наприкінці жовтня повноцінний каталог періодики і готовність поштових відділень приймати відвідувачів.

Тож, якщо ви постанете перед вибором — купувати наше видання у роздрібних мережах, чи зробити передплату, не полінуйтеся зважити усі «за» і «проти».

Для полегшення вибору наведу декілька аргументів на користь передплати.

По-перше, доставка газети за домашньою адресою –це гарантія того, що ви не підхопите ніякий вірус дорогою, матимете змогу обмежити спілкування з незнайомими людьми і збережете здоров’я для успішної гри. Як на мене — це дуже вагомий аргумент.

Друзі, нові часи вимагають нових рішень.

Сьогодні ми раді вам повідомити, що наше видання відкрило передплату на електронний варіант «Азарту». Віднині усі бажаючі можуть самостійно оформити на сайті journals.ua передплату на нашу газету і ніколи більше не залежати від зовнішніх обставин, пов’язаних із погодою чи транспортом, непорозуміннями на пошті та перебоями у роботі роздрібної торгівлі.

Варто лише завітати на вищезазначений сайт і за кілька хвилин оформити передплату. Після проведення такої нескладної роботи ви матимете вже у понеділок ваш улюблений «Азарт від » у вигляді ПДФ-файлів, які будуть оновлюватися щотижня. А якщо ви скористаєтесь додатком journals.ua reader, то зможете читати нас, навіть знаходячись поза мережею Інтернет.

Погодьтесь — це сучасно, зручно і оперативно.

Ціни за електронну версію газети:

Ціна за номер — 4.00 грн.
Ціна за 1 місяць (4 номери) — 16.00 грн.
Ціна за 3 місяці — 48.00 грн.
Ціна за 6 місяців — 96.00 грн.
Ціна за 12 місяців — 192.00 грн.

По-друге, шановні читачі, вартість передплати трохи знижена. Але економія ваших коштів прихована і у транспортних витратах, адже вам не треба буде платити за автобус чи тролейбус, коли ви захочете проїхатись у пошуках «Азарту» — листоноша принесе газету до вашої поштової скриньки.

По-третє, ви завжди матимете улюблену газету, не переживаючи, що її не вистачить у роздрібному продажу.

Вартість передплати разом з послугами приймання від ДП «Преса» на 2021 рік:

  • 1 місяць — 31, 45 грн. (27, 45 +4,00);
  • 3 місяці — 91, 35 грн. (82,35 + 9,00);
  • 6 місяців — 175,70 грн. (164,70 + 11,00);
  • 12 місяців — 346,2 грн. (329,40 + 16,80).

Друзі, не подумайте, що ми намагаємось нав’язати вам вибір, ми у будь-якому разі поважаємо ваше рішення. Єдине, що хочеться додати: у тих надскладних умовах, де опинилась періодика України, ми робимо все можливе, аби зберегти вашу улюблену газету, та лише з вашою допомогою ми зможемо це зробити.

Бажаємо вам нових перемог і удачі!

Колектив газети «Азарт від МСЛ».

www.azartmsl.com – официальный сайт еженедельной всеукраинской лотерейной газеты «Азарт від МСЛ» (издается с 1997 года), посвященной государственным лотереям. Сайт и газета освещают события, так или иначе связанные с самым крупным и опытным лотерейным оператором Украины компанией «М.С.Л.» — наследницей советского «Спортлото», членом Европейской ассоциации лотерей и тото.

«М.С.Л.» — единственная лотерейная компания в Украине, которая охватывает весь спектр лотерей, от числовых и мгновенных до лотерей тото.

Самая популярная – «Лото-Забава», тиражная числовая лотерея с телерозыгрышами. Еженедельные фоторепортажи с розыгрышей «Лото-Забава», интервью с победителямии актуальные результаты игры — одна из наших основных тем, которой интересуются миллионы игроков.

Не меньшей популярностью у игроков пользуется статистика выпадения чисел и уникальные прогнозы редакции на ближайшие тиражи числовой лотереи «Мегалот». Мы реально помогаем читателям угадывать числа и выигрывать большие деньги.

Игроки лотереи тото «Спортпрогноз» получают от нас программы тиражей и комментарии футбольных специалистов, а также квалифицированные прогнозы, которые облегчают угадывание результатов и увеличивают шансы на выигрыши.А из наших интервью с обладателями джекпотов читатели порой извлекают полезные секреты игры, о которых раньше и не догадывались.

Любители электронных мгновенных лотерей «Швыдкограй» и мгновенных лотерей «Стирачки» первыми узнают от нас обо всех новинках и крупных выигрышах.

Мы информируем, обучаем, даем полезные советы и рекомендации. С нами выигрывать легче!