23–24 жовтня 2021 року на льодовій арені «Льодограй», яка розташована у місті Бо­гуслав Київської області, було зафіксовано одразу декілька рекордів України. Усі вони були встановлені під час проведення відкрито­го Кубку Київської області з хокею із шайбою серед юнаків 2013–2014 року народження та внесені у Книгу рекордів України.

Ці спортивні змагання стали наймасштабні­шими в Україні за трьома показниками:

1) у турнірі зіграли 10 команд з Київської, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської, Пол­тавської області;

2) у турнірі взяли учать 160 дітей;

3) на турнірі зіграно 45 ігор, а кожна коман­да зіграла по 9 ігор.

Переможцями стали:

1‑е місце: ХК «Ягуар», м. Дніпро.

2‑е місце: ДЮСШ «Сокіл Білий», м. Київ.

3‑є місце: ХК «Патріот‑1», м. Вінниця.

Найкращими гравцями відзначені:

— найкращий нападник — Тимофій Бобров, ХК «Кременчук»;

— найкращий воротар — Олександр Кози­ренко, ДЮСШ «Шершні»;

— найкращий захисник — Максим Пряхін, ХК «Київ».

Юнацький турнір відбувся за ініціативи і допомоги Київської обласної державної ад­міністрації та Голови КОДА Василя Володіна. Під час церемонії відкриття турніру Василь Во­лодін вручив сертифікат на 50 000 грн. на придбання спортивного обладнання та інвентаря дитячій хокейній команді «Шершні» (м. Бо­гуслав) та висловив сподівання, що кількість хокеїстів на Київщині збільшуватиметься.

Тренер богуславської команди «Шершні» Ігор Єдапін висловив подяку очільнику Київ­ської області і зазначив, що ці кошти будуть витрачені на закупівлю тренажерів та екіпі­ровки для тренувань поза межам льодового майданчика. Ігор Єдапін зазначив, що трену­вання у залі дуже потрібні для підготовки витривалості юних гравців — це суттєво впливає на загальну підготовку до матчів і в цілому покращує фізичний розвиток дітей.

Наша довідка: Льодова арена «Льодограй» збудована у 2014 році за 100% фінансування оператора державних лотерей «М.С.Л.», на кошти, які надійшли від проведення лотерей «Лото-Забава», «МЕГАЛОТ» та ін.

Будівництво льодової арени та фінансуван­ня богуславської дитячої хокейної команди «Шершні» і команди фігуристів є підтверджен­ням соціальної спрямованості лотерей на під­тримку дитячого спорту в Україні.

На арені «Льодограй» тренується понад 450 дітей різного віку, які вже стали призерами і золотими медалістами українських та між­народних змагань.