5 червня 2017 року на засіданні генеральної асамблеї Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (EL), яка налічує 76 постійних членів, переважною більшістю голосів представника української компанії «М.С.Л.», віце президента Євгена Власенка було обрано до виконкому цієї організації. Ця подія ще раз підтвердила високий рівень довіри закордонних фахівців до оператора державних лотерей «М.С.Л.» та бездоганну репутацію компанії на міжнародній арені.

Отже, наступні 2 роки представник української компанії «М.С.Л.» буде в головній інституції європейського лотерейного ринку разом з іншими 9 обраними керівниками та Президентом Асоціації визначати вектор розвитку EL і приймати рішення щодо індустрії в цілому. Треба зазначити, що один із головних акцентів у роботі виконкому цієї каденції буде зроблено на боротьбі з нелегальними операторами, а також — на протидії недоброчесній конкуренції окремих операторів.

До речі, це вже третє обрання Євгена Власенка до керівного органу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей. Державний оператор «М.С.Л.» став членом EL ще в 1993 році, що підтвердило тоді факт його соціальної відповідальності, прозорості та успішної діяльності. А чергове голосування за представника «М.С.Л.» свідчить про те, що компанія є послідовним і впевненим прихильником європейських цінностей Асоціації, які виражаються в відповідальності перед гравцями, чесності лотерейного оператора, чистоті його рядів, а також у прагненні здійснювати свою діяльність на благо суспільства.

Нагадаємо, Європейська асоціація державних і ТОТО лотерей — організація, що об’єднує понад 70 лотерейних операторів із 40 країн. У 2013 і 2016 р.р. оператор державних лотерей «М.С.Л.» заслужив «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL. Цей документ свідчить про те, що в «М.С.Л.» усі бізнес-процеси приведені у відповідність з європейськими стандартами, які захищають інтереси гравців у лотереї. На сьогоднішній день «М.С.Л.» — єдиний оператор державних лотерей серед країн СНД, який пройшов сертифікацію та двічі підтвердив свою відповідність головним стандартам Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей.