ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ РОБОТИ «М.С.Л.» ВДРУГЕ ПІДТВЕРДЖЕНІ ЗАКОРДОННИМ АУДИТОМ.

31 травня 2016 року в місті Марракеш (Марокко) на урочистій церемонії напередодні Генеральної Асамблеї Європейської Асоціації державних та ТОТО лотерей (скорочено EL) представникам компанії «М.С.Л.» вдруге було вручено «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри». У зв’язку із цим хочемо нагадати, що перший крок до Європи та майбутніх міжнародних досягнень компанія «М.С.Л.» зробила в далекому 1993-му, ставши членом EL, яка об’єднала лотерейні організації європейських країн, Ізраїлю і деяких країн СНД. Через 10 років, у червні 2013-го «М.С.Л.» вперше отримала почесний «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри». Минуло ще три роки — і компанія «М.С.Л.» удостоїлася нового міжнародного визнання.

Що таке «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» і чому він важливий для українського оператора державних лотерей, для вас, шановні читачі, та й, якщо братии ширше, для України в цілому?

Цей документ свідчить про те, що вся робота компанії «М.С.Л.» ведеться у відповідності до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї. Тобто ваші інтереси, панове гравці в «Лото-Забава», «МЕГАЛОТ», миттєві лотереї та лотереї тото, всі інші лотереї від компанії «М.С.Л.» Зазначимо, що на сьогоднішній день «М.С.Л.» — єдиний оператор державних лотерей на всьому пострадянському просторі, який зміг отримати цю високу відзнаку та підтвердити її вдруге! Можна стверджувати, що ваш лотерейний оператор є безумовним лідером у лотерейній сфері в справі залучення до європейських стандартів. А в загальному масштабі — одним із бізнес-лідерів на шляху України в Європу.

Що знадобилося зробити для отримання другого сертифікату відповідальної гри на період 2016–2019 років? Протягом трьох років компанія «М.С.Л.» педантично та методично здійснювала свою діяльність, відповідно до вимог Европейської Асоціації державних і тото лотерей. Потім за результатами роботи компанії було проведено зовнішній незалежний аудит на замовлення EL. Далі його результати були розглянуті Виконкомом EL. Саме на підставі цих матеріалів були зроблені експертні висновки про те, що стандарти роботи «М.С.Л.» відповідають нормам і принципам загальноєвропейськоїлотерейної практики щодо захисту інтересів гравців.

З врученням другого «Сертифікату відповідності стандартам відповідальної гри», який ми демонструємо, представників «М.С.Л.» привітали президент EL пан Хансйорг Хольтмайер та голова комітету відповідальної гри пан Ар’як Ван Веер.

Так тримати, шановні партнери! Сподіваємося, що і ви, шановні читачі, по достоїнству оціните прагнення вашого лотерейного оператора працювати за європейськими стандартами якості.