26 березня у віці 79 років пішов із життя Анатолій Юхимович Косарик — український рекордсмен та легендарна особистість.

Анатолій Юхимович народився 6 липня 1941 року в місті Шепетівка Хмельницької області. Більшу частину свого професійного життя він присвятив побудові та розвитку ло­терейної індустрії в Україні. Свої перші кро­ки на цьому терені зробив у далекому 1972 році, коли йому запропонували організувати управління спортивних лотерей на території 8 західних областей України. Так він став начальником створеного ним Львівського зонального управління «Головспортлото».

Понад 30 років пан Косарик був незмін­ним керівником одного з найуспішніших регіональних відділень. Свій багатий дос­від Анатолій Юхимович старанно передавав наступним поколінням. Він не втомлювався повторювати, що необхідно знати й пам’ята­ти славну історію, традиції своєї компанії, бути достойними послідовниками людей, які започаткували та розвивали лотерейну справу в Україні, — порядними, працьовити­ми, відкритими та доброзичливими.

У 2017 році Анатолій Юхимович став ре­кордсменом, потрапивши до Національного реєстру рекордів України (НРР) як людина, яка мала найбільший безперервний стаж роботи у лотерейній індустрії України — 45 років. І навіть після такої відзнаки продовжив працювати консультантом, загалом присвя­тивши цій справі понад 48 років.

Редакція газеті «Азарт від МСЛ» висловлює щире співчуття рідним, близьким та всім, хто любив і знав Анатолія Юхимовича. Світла пам’ять про цю енергійну, цілеспрямовану та добру людину назавжди збережеться в нашій історії та серцях шанувальників лотерей.