Серед численних лотерей від компанії «М.С.Л.» є одна, яка дуже різниться поміж інших. Абсолютна більшість лотерей за своєю темою та дизайном викликають у публіки або добру посмішку або захоплення (пригадайте яскраві зображення лотерей-стирачок). Існує лише одна лотерея, яка різко контрастує з іншими й призначена виключно для шукачів гострих відчуттів і шанувальників «страшилок». ≪Вдала втеча≫ це хвилюючий хоррор у світі онлайн-лотерей від ≪М.С.Л.≫!

Нагадаємо, що хоррор — це вельми специфічний, але дуже популярний жанр у кіно та літературі, покликаний створити напружену атмосферу очікування чого-небудь жахливого. Він пов’язаний з якимись надприродними явищами та персонажами, запозиченими з міфології різних народів: вампірами, зомбі, перевертнями, примарами, демонами тощо. До речі, ті самі персонажі фігурують під час свята Хелловін, яке останніми роками стає все популярнішим у нашій країні та відзначається 1 листопада. Свято має також інші назви: Переддень усіх святих, Свято мертвих, День мертвих, а його батьківщиною вважається Ірландія.

Якщо ви, шановний читачу, не боїтеся привидів та вампірів, бажаєте гострих емоцій і святкуєте Хелловін — лотерея ≪Вдала втеча≫ саме для вас. Хелловін залишився позаду, а листопад триває, і у вас є можливість продовжити свято. Власне саме тому ми й вирішили нагадати вам зараз про цю особливу лотерею. Наберіться мужності й заходьте на сайт лотерейного оператора msl. ua, обирайте розділ онлайн-лотерей та починайте свою мандрівку. Куди? Прямісінько на… кладовище, адже саме тут на вас чекають жахливі пригоди!

НЕ БІЙСЯ ВИГРАВАТИ

Перед початком гри вам треба обрати суму ставки — від 1 до 20 гривень і натиснути кнопку Грати. Чим більша сума ставки — тим більший виграш! На ігровому полі знаходяться 24 комірки у вигляді надгробків. При натисканні на будь-який надгробок комірка відкривається і учасник знаходить схований там елемент (символ). Головне завдання учасника — знайти пару до відкритого елемента. Відкривати комірки треба парами. Якщо елементи у двох відкритих поспіль надгробках однакові, це означає, що ви зібрали «одну пару». Якщо ж елементи різні, надгробки повертаються в попереднє положення, закриваючи елементи. Знайди пари символів та втечи від привидів і монстрів. Якщо пощастить — захопиш грошенят!

Треба сказати, що наше особисте знайомство із цією лотереєю сталося тільки зараз, коли ми вирішили розповісти про неї вам, шановні друзі. Спочатку було дещо боязко, а потім, як кажуть, дібрали смаку, випробовуючи різні суми ставок, спромоглися взятии участь у СУПЕРГРІ. І не тільки втекти від приводів та монстрів, але й виграти приємні суми. Звітуємо про наші мандрівки у світ незвичайних лотерейних пригод ось цими скріншотами.

Запрошуємо вас отримати незабутній досвід участі в онлайн-лотереї ≪Вдала втеча≫ — вона того варта. Особливо якщо взяти до уваги суму максимального виграшу —   200 000 гривень!