Офіційні умови конкурсу «Тото-прогноз» газети «Азарт від МСЛ»

 1. Кожен тур конкурсу «ТОТО-прогноз» складається з 5 топових футбольних матчів, які визначають спортивні журналісти газети «Азарт від МСЛ». Організатори конкурсу залишають за собою право, в залежності від інтенсивності футбольних подій, проводити протягом місяця різну кількість турів.
 2. Прогнозисту пропонується відгадати рахунок кожного з матчів, зазначених у турі, у наступному форматі: 1-2 або 0-0 або 2-2 тощо. Зараховується основний час матчу — 90 хвилин плюс час, компенсований арбітром.
 3. Для участі у конкурсі «ТОТО-прогноз» прогнозист повинен відправити на короткий номер 7202 свій SMS-прогноз наступного формату: Т 0-0 1-0 2-1 2-2 3-3. Одна SMS-ка повинна містити лише одну літеру «Т» (неважливо друкована ця буква чи писана) і десять цифр, розділених дефісами. Літера «Т» і рахунки відокремлюються один від одного пробілами. Ніякої іншої інформації в SMS -ці бути не повинно, інакше система не зареєструє ваш прогноз, і ви не зможете стати учасником конкурсу.
 4. У разі успішної реєстрації прогнозу в системі ви отримаєте SMS -підтвердження своєї участі в даному турі конкурсу.
 5. Прийом SMS-прогнозів на кожен тур конкурсу проводиться у чітко зазначений час. SMS -прогнози, надіслані після вказаного терміну, до участі у конкурсі не допускаються і претензії не приймаються. Учасник конкурсу може відправити з одного телефону необмежену кількість SMS-прогнозів, але в залік йому буде зараховано тільки одна SMS з влучним прогнозом. SMS-прогнози приймаються лише на найближчий тур розіграшу. По завершені першого туру можна надсилати SMS-прогнози на наступний тур.
 6. Учасник конкурсу, який відгадав три і більше рахунків стає переможцем і отримує приз — 1 тисячу (1000) гривень (за вирахуванням податків і зборів). Якщо хто-небудь з учасників відгадає 4 або 5 рахунків, він стає переможцем і отримує всю винагороду одноосібно, незалежно від результатів інших учасників. У разі, якщо один або декілька учасників конкурсу відгадають однакову кількість рахунків, з якими завершилися матчі, винесені в програму туру — призова сума ділиться між ними порівну.
 7. Після проведення туру комісія складає протокол, де вказує номер мобільного телефону переможця, вгадані їм рахунки і суму виграшу.
 8. Співробітник редакції зв’язується телефоном з переможцем туру і повідомляє, які документи треба вислати до редакції, аби отримати приз. Призові кошти переможець отримує поштовим переказом або на карту «Приват Банку».
 9. Конкурс «ТОТО-прогноз» не застрахований від можливого форс-мажору — матчі можуть бути перервані або перенесені. У разі, якщо один з матчів перенесений на один день вперед, то проведення конкурсу продовжується на добу. Якщо один з матчів відбувся раніше встановленого терміну, конкурс проводиться без урахування перенесеної зустрічі – за результатами решти чотирьох матчів. Якщо перенесено або перервано три та більше матчів, цей тур конкурсу проводитися не буде.
 10. Коли тур конкурсу не проводиться через форс-мажорні обставини, гравець втрачає кошти, витрачені на відправку своїх SMS -прогнозів. Вартість відправки SMS-прогнозу за номером 7202 становить 3 гривні з ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду — 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга дійсна для абонентів усіх національних GSM-операторів України. Технічний провайдер — ТОВ «НОМІКО», тел .: (044) 321-16-18.
 11. Для читачів газети «Азарт від МСЛ» і учасників конкурсу «ТОТО-прогноз» будуть проведені 2 (два) додаткових заохочувальних розіграші після 8-ого та 16-го туру конкурсу.
 12. Для участі в першому заохочувальну розіграші необхідно вирізати з газети «Азарт від МСЛ» 8 (вісім) купонів з програмами конкурсу: з 1 по 8 тур. Ці вісім вирізаних купонів необхідно вкласти у конверт і надіслати простим листом на адресу редакції: вул. Л. Первомайського 6, офіс 202, м. Київ, 01133. У редакції буде проведено жеребкування отриманих конвертів та визначено 5 (п’ять) переможців. П’ять гравців, що відправили ці конверти на розіграш, отримають призи — кожен по 500 гривень.
 13. Для участі у другому заохочувальному розіграші необхідно виконати всі зазначені у п.12 умови, але надіслати до редакції 8 купонів — з 9 по 16 тур.
 14. Проводить додаткові розіграші і визначає переможців комісія з членів редакції газети «Азарт від МСЛ». Всі отримані конверти закладаються до спеціального барабану, перемішуються і по черзі дістаються п’ять конвертів. Член комісії перевіряє вкладення. У разі, якщо вкладення не відповідає умовам додаткового заохочувального розіграшу, конверт вилучається і дістається наступний. Після проведення розіграшу складається Акт із зазначенням переможців і суми виграшу.
 15. Після отримання від переможців розіграшів необхідних документів, бухгалтерія редакції здійснює виплату виграшів (за вирахуванням податків і зборів) на карту «Приват Банку» або поштовим переказом.