Вітаю Вас, панове «забавники», після великої перерви, яка сталася під тиском обставин, а точніше у зв’язку із запуском нової числової он-лайн лотереї «МЕГАЛОТ».

Маю надію, що всі Ви добре розумієте, чому останніми тижнями ми віддавали перевагу саме цій темі. Адже проект «МЕГАЛОТ» — дороге і багатообіцяюче дитятко нашого лотерейного оператора, познайомити Вас з ним і заохотити до дружби з малюком-гігантом — це наш обов’язок і справа честі. Вірю, що нам таки вдалося заінтригувати багатьох з Вас числовою лотереєю, яка суттєво відрізняється від «Забави». В усякому разі, нам бажалося б, щоб кожен «забавник» час від часу ставав ще й «мелоготовцем».

Можливо, найобізнаніші з Вас заперечать мені й скажуть, що ніякої суттєвої різниці між «Лото-Забава» і «МЕГАЛОТ» не існує, мовляв, у обох іграх все вирішує сліпа доля. І з одного боку будуть абсолютно праві. Більше того, якби це було не так, якби всі щасливі номери можна було розрахувати наперед, то це була б вже не лотерея, а зовсім інша гра. Та все ж таки суттєва різниця існує! «Лото-Забава» — це, насамперед, азартне телевізійне шоу, емоційне видовище, весела розвага. Це гаряче бажання тисяч гравців стати безпосередніми учасниками щотижневих вистав, під час яких вони стають телезірками, та ще й отримують коштовні призи. Це, нарешті, унікальна можливість для тисяч мешканців української глибинки стати гостями столиці, на власні очі побачити красень-Київ, проїхавши у комфортабельному автобусі його вулицями та площами, сфотографуватись на добру пам’ять. І все це абсолютно безкоштовно, більше того, ще й отримати від 50 гривень за участь у розіграші! Словом, «Забава» — це чудова, цікава розважальна гра, яка приносить щасливчикам «золоті яєчка».

А «МЕГАЛОТ»? Це, насамперед, гра на інтерес (маю на увазі фінансовий), погоня за мільйоном. А при бажанні — ще й інтелектуальна вправа, тому що кожен з Вас у цій грі має можливість, не розраховуючи просто на випадок, вступити у боротьбу за свою удачу і, опираючись на результати минулих тиражів, на закони математики і логіки, спрогнозувати результати тиражів майбутніх. І хоча статистика не дає нам підстав вважати теоретиків-професіоналів щасливішими на виграші, аніж аматорів- дилетантів, перших це аж ніяк не ображає і не стримує. Шанувальники інтелектуального підходу вірять у свою правоту, наполегливо намагаючись розкрити загадки таємничого світу випадкових чисел. І якщо Ви, панове, маєте хоча б маленький хист до математики і віру в непереборну силу людського розуму — приєднуйтесь до команди Олександра Алікіна. Капітан теоретиків вже вивів на велике полювання на «МЕГАЛОТ» своїх однодумців. Почитайте його сьогоднішній матеріал на стор. 4, 6, і Ви зрозумієте, наскільки цікавою може бути така елементарна, на перший погляд, справа, як закреслення клітинок у термінальній карточці!

Але особисто я обрав для себе зовсім інший спосіб виграти мільйон (до речі, так грають і мільйони гравців у світі) — вибрав шість чисел (які саме, Вам не скажу, це мій секрет) і буду вперто ставити на них до того моменту, коли, нарешті, пощастить і мені. Оскільки я належу до людей, які вбачають у лотереї лише чистий випадок, та ще й трохи лінивий — такий спосіб гри для мене ідеальний. А допомагає мені лінитися така корисна особливість термінальної картки «МЕГАЛОТ», як можливість багатотиражної гри. Лише раз заповнив картку улюбленими номерами, заплатив за свою ставку на 10 тиражів наперед — і слідкуй собі за результатами розіграшів!

Знову вибачаюся перед «забавниками» і повертаюся до їх улюбленої гри. Що цікавого трапилося в ній останнім часом? На сцені з’явився ще один ведучий, як дві краплинки води схожий на Петра Забаву маленький Петрик — такий же рудий дикун, рухливий і невгамовний нахаба, як старший брат. Шалена парочка завдає жару кожному з призерів, але (що найцікавіше), це приносить явне задоволення «підзахисним».

«Забава» приголомшує нас осіннім «джекпотопадом», ставлячи під сумнів наявність хоча б якихось прикмет прогнозованості результатів. 14 тижнів протримався «Джек Пот»-рекордсмен, а потім — немов прорвало греблю! І все ж якісь закономірності існують і, мабуть, нинішній 500-тисячник отримає шанс стати мільйонником, а, можливо, й більше. Тож «золоті яєчка» лотереї «Лото-Забава» не переводяться, а нам, панове «забавники», від цього лише веселіше й надійніше. Будемо грати!

О.КАНЕВСЬКИЙ