На сторінках нашого сайту ми часто го­воримо про рекордну кількість мільйонерів «Лото-Забава» та рекордні суми джекпоту «МЕГАЛОТ». Приділяємо увагу технічним до­сягненням та інноваційним лотереям з вико­ристанням найновіших технологій (зокрема, у 2020 році числова лотерея «Каре» від «М.С.Л.» потрапила до Топ‑10 інновацій лотерей­ного ринку Європи).

Ми з гордістю пригадуємо славну історію лотерейного оператора компанії «М.С.Л.», створеної в 1999 році на базі державного «Молодьспортлото» (спадкоємця радянського «Спортлото»). Пишемо про міжнародне ви­знання «М.С.Л.» — компанія стала першою на ринку лотерей України, яка змогла при­вести всі свої бізнес-процеси у відповідність до Європейських стандартів відповідаль­ної гри. А в 2016 році оператор приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA) і отримав «Сер­тифікат відповідності стандартам відпові­дальної гри» найвищого 4‑го рівня від WLA.

Ми часто повідомляємо про спонсорську діяльність вашого лотерейного оператора: фінансову підтримку дитячого спорту та ві­тчизняного кінематографу, допомогу дітям-інвалідам тощо.

А сьогодні ми хочемо сказати про люди­ну, яка стояла у витоків лотерейної компанії «М.С.Л.» та очолює її протягом усіх років іс­нування. Людину-лідера, без якого неможли­во уявити жодне з вищеназваних досягнень найстарішого та найпотужнішого лотерейно­го оператора України. Привід дуже поважний — 12 листопада Президенту компанії «М.С.Л.» Георгію Ложенко виповнюється 70 років!

Шановний Георгію Олександровичу! Численний колектив компанії «М.С.Л.» та редакція лотерейної газети «Азарт від МСЛ» від щирого серця вітають Вас із юві­лейною датою. Нехай властива Вам творча наснага завжди буде Вам у нагоді. Нехай Ваші організаційні таланти приносять ло­терейній сфері України розвиток та нові успіхи, а учасникам лотерей «М.С.Л.» задо­волення від цікавої розваги та приємні ви­граші. Нехай корисна справа, якій Ви при­святили своє життя, процвітає, а компанія, засновником та незмінним керівником якої Ви є вже кілька десятиріч, підкоряє нові висоти. Бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі-довгі роки!