Вітаємо шанувальників миттєвих лоте­рей! Сьогодні ми познайомимо вас із нови­ми серіями відомих і популярних стирачок. Так вже повелося, що саме влітку виходять на перший план. Влітку 2018‑го вони відродилися після довгої перерви. Влітку 2019‑го сімейство стирачок попов­нилося новими лотереями. Літо‑2021, і зно­ву лотерейний оператор підготував для вас приємні новинки. Знайомтесь: «ЧОРНА ПЕРЛИНА», серія 03, «Карти в руки», се­рія 02, «КОЛЕСО УДАЧІ», серія 03, «Живі гроші», серія 02. Усі лотереї абсолютно не­схожі між собою зовні, і кожна по-своєму приваблива та зваблива. Обирайте на влас­ний смак та гаманець. Варто зіграти в усі чотири, щоб відчути, до чого більше лежить ваша душа, у якій більше щастить.

«ЧОРНА ПЕРЛИНА» — ВИГРАЙ 1 000 000 ГРИВЕНЬ!

Велетенська сума головного виграшу задовольнить апетит будь якого гравця. А краса лотерейного білета просто вражає! Велика перлина у верхній частині білета за­ворожує та приманює — не можна відвести очей. Спрацьовує магія наших уявлень про багатство, і вона на обманює, адже в од­ному з цих красивих лотерейних білетів приховався головний приз, який здійснить заповітні мрії щасливчика. Хочете стати цим щасливчиком?

Поспішайте за білета­ми «ЧОРНА ПЕРЛИНА» (вартість 50 грн.), стирайте на ігровому полі захисний шар з 20‑ма перлинками та шукайте 4 однакові символи в межах однієї гри. У вас є 5 спроб. Можливо, ви знайдете виграш у ГРІ 2, як у нашому прикладі, та виграєте 100 гри­вень. А можливо станете мільйонером!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«ЖИВІ ГРОШІ» — ТАК І ПРОСЯТЬСЯ У ГАМАНЕЦЬ!

Символ української валюти відіграє ва­гому роль у дизайні лотерейного білета. І явно натякає на можливість порадувати ваш гаманець готівкою. Як реалізувати цю можливість?

Стерти захисний шар з ігрово­го поля білета й перевірити усі 6 Ігор. Зна­ходьте збіги ВАШИХ НОМЕРІВ з ВИГРАШ­НИМИ НОМЕРАМИ. Знайшли — виграли приз за цю ГРУ, сума якого збільшується у ту кількість разів, яка вказана у множнику цієї ГРИ.

 

 

 

У нашому прикладі один із ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ (2) збігається з ВАШИМ НОМЕ­РОМ у ГРІ 3. Множимо приз цієї ГРИ 1 000 грн. на 5 (адже множник у цій ГРІ — х 5), щоб дізнатись суму виграшу — 5 000 гри­вень. У призовій структурі лотереї є значно більші виграші й 2 максимальних призи по 500 000 гривень!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«КАРТИ В РУКИ» — КЛАСИКА ЗАВЖДИ В ЦІНІ!

Навіть якщо ви не граєте в карти, ця сти­рачка вам неодмінно сподобається. Вона проста й красива. Лише будьте наполегливі у своєму бажанні досягти успіху, а все інше залежить від вашої удачі. У вашому розпо­рядженні 10 карт, кожна із яких може при­нести виграш.

Стирайте захисний шар з ігрового поля. Якщо будь-яка з ВАШИХ КАРТ збіглась з будь-якою ВИГРАШНОЮ КАРТОЮ, ви ви­грали приз за відповідну ВАШУ КАРТУ

У нашому прикладі бачимо один збіг: валет бубновий. Під картою сума призу — 500 гривень.

Приємний виграш, який надихає на пошуки двох максимальних призів по 500 000 гривень!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«КОЛЕСО УДАЧІ» В РІЗНИХ ІПОСТАСЯХ

Цікавинка цієї криється в тому, що білети виготовлені у різних тематич­них дизайнах. І якщо дизайн «Файний гороскоп» вам вже знайомий, то білети «Компас пірата» ви ще ніколи не тримали в руках. Рекомендуємо поринути у світ при­год та скарбів!

 

 

 

Правила гри у «КОЛЕСО УДАЧІ»: якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, ви отримуєте приз, сума якого вказана безпо­середньо поряд з відповідним ВАШИМ НО­МЕРОМ.

У нашому прикладі (дивіться зображен­ня стертого ігрового поля) ВАШ НОМЕР 13 збігся з таким саме ВИГРАШНИМ НОМЕ­РОМ, подарувавши учаснику 5 000 гривень. Які ще призи можна виграти у цю лотерею? Вивчайте перелік виграшів та не впустіть із виду головний приз — 500 000 гривень.

 

 

 

 

 

 

 

*Виграші до 100 грн включно зазначаються на лотерейних білетах за вирахуванням податків та зборів. Виграші розміром до 3 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необ­хідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів розміром понад 3 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65 (дзвінки по Україні безкоштовні).