Наро­дилися, дихаємо, кохаємо, віримо — все це свято життя. Звучить пафосно, але ж це правда. На жаль, під вагою повсякденних справ ми часто забуваємо прості істини, про які варто час від часу нагадувати собі. Поки живемо — святкуймо життя, радіючи сонцю і дощу, й хрусткому листопаду восени, і ніж­ним котикам навесні…

Саме про такі прості істини нагадує нам електронна миттєва лотерея «Святкова»  сво­їми різноманітними романтичними серіями, приуроченими не до якихось конкретних дат чи подій, а до тої пори року, що до нас прийшла. Що там у вас за віконцем, весна-красна, ніжні котики вже розквітлі? Це вірна ознака, що прийшов час покращувати свій настрій за допомогою весняної серії дер­жавної грошової миттєвої лотереї «Святко­ва» під назвою «Багаті котики». Лотерейні квитки вже у продажі, різноманітних призів дуже багато. Вивчайте таблицю виграшів унизу сторінки і націлюйтесь на найбільші призи — 20 000 гривень.

ВИГРАЙ ГРОШЕЙ КОПИЦЮ!

У цьому випуску газети ми присвятили «Багатим котикам» дві сторінки. Одну з них опанував абсолютно задоволений своїм життям товстенький котик, який сидить на стосі монет, а ще одну ніжно притискає до себе. «Потрися об кицю, виграй грошей копицю!» — закликає вас дотепний плакат. Приєднуємося до побажання виграшів і за­прошуємо пригадати (або познайомитися) з правилами лотереї.

Подивіться, будь ласка, на красивий «ма­льований» квиток «Багаті котики». В ньому надруковано 16 Ваших символів та 12 Ви­грашних символів. У даному разі всі симво­ли «мальовані», це веселі, прикольні картин­ки. Якщо ви зіграєте на терміналі, який не вміє «малювати», тоді символи будуть мати вигляд звичайних номерів. Не так прикольно, але так само виграшно, ніякої різниці.

Правила гри прості. Якщо будь-які з Ваших символів зійшлися з Виграшними та  утвори­ли горизонталь або вертикаль (лінію з чоти­рьох символів) — ви виграли. Суми виграшів вказані поряд з лініями.

Крім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ,    об­раний випадковим чином. Якщо цей символ зійшовся з будь-яким із Ваших символів, ви одразу виграли 50* гривень.

Припустимо, Ви придбали такий лотерей­ний квиток, який зараз бачите. Спробуйте знайти схожі символи серед Ваших символів та Виграшних. Це не важко, а ми ще й допо­могли вам у цій нескладній роботі, зазначив­ши символи червоною обвідкою.

Дивіться, у верхній горизонталі Ваших символів усі чотири символи сходяться з тими, які є серед Виграшних. Це означає, що квиток виграшний. Суму виграшу чита­ємо навпроти лінії — 5 000 гривень!

Квиток «Багаті котики» коштує небагато, всього 10 гривень. А максимальні призи, їх два, — 20 000 гривень. «Багаті котики» чека­ють на вас, шановні друзі, — святкуйте життя й вигравайте якомога частіше!

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті    розповсю­дження лотерей (у разі наявності необхідної суми коштів) або окремо визначеними роз­повсюджувачами.

Лотерейні квитки з виграшами 5 000 грн. та 20 000 грн. приймаються до оформлення окремо визначеними розповсюджувачами, перелік яких розміщений на офіційному сайті МСЛ: www.msl.ua.

* Виграші до 100 грн. включно зазначають­ся на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.