Детективний жанр — один із найпопу­лярніших у світі. Книжки, художні фільми і телесеріали, театральні вистави в жанрі детективу пристрасно люблять мільйони людей усіх вікових категорій. В тому чис­лі — шанувальники лотерейних розваг. Саме тому поява в серпні 2020 року но­вої миттєвої лотереї під назвою «ДЕТЕКТИВ» виглядала цілком закономір­ною. Популярний жанр і популярний вид лотерей, як кажуть, знайшли один одного. А лотерейному оператору вдалося створити дійсно оригінальний продукт — стирачку з неординарним дизайном і цікавою ме­ханікою гри.

Сьогодні, шановні читачі, ми хочемо нага­дати вам про можливість цікаво розважати­ся та вигравати численні лотерейні призи в стирачку «ДЕТЕКТИВ». І зовсім не важли­во, хто ваш улюблений детектив або слід­чий, — Шерлок Холмс, Пуаро чи Коломбо. Знамениті персонажі, на які натякає дизайн лотерейного білета «ДЕТЕКТИВ» — це лише привід для того, щоб ви самі розпочали своє власне розслідування. А воно обіцяє сю­жет із неповторною інтригою в кожному лотерейному білеті. Людина в клітчастому пальто, з лупою в руці вам навряд допомо­же, тому будьте уважні та зосереджені, ви­шукуючи ДОКАЗИ. Які саме? Звернемося до правил цієї лотереї.

Вони незвичні, адже вам пропонують не просто порівнювати символи, а уявити себе справжнім детективом, якому треба зібрати всю інформацію про можливих «підозрюва­них», старанно вишукуючи її під захисним шаром білета. Зможете зібрати потрібну інформацію — виграєте призи!

У нижній частині білета знаходяться три силуети — ЗАГАДКОВІ ДОКАЗИ, зверху пра­воруч силует детектива — НЕОБХІДНІ ДО­КАЗИ, зверху ліворуч — БОНУСНІ ДОКАЗИ.

Стирайте захисний шар і крок за кроком порівнюйте докази.

Якщо будь-який із ЗАГАДКОВИХ ДОКА­ЗІВ збігся з будь-яким НЕОБХІДНИМ ДО­КАЗОМ, ви виграли приз за цей СИМВОЛ.

Якщо будь-який із БОНУСНИХ ДОКАЗІВ збігся з будь-яким НЕОБХІДНИМ ДОКА­ЗОМ, ви виграли 100 гривень.

Як це може виглядати у реалії, ми зобра­зили на трьох прикладах унизу сторінки.

На «стертому» білеті ліворуч один із ЗА­ГАДКОВИХ ДОКАЗІВ (кайданки) збігається із НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ. Виграш — 100 гривень.*

У наступному (середньому) білеті вия­вилося аж цілих три ЗАГАДКОВІ ДОКАЗИ, які збіглися з НЕОБХІДНИМИ ДОКАЗАМИ (капелюх, діамант і лупа), і учасник зібрав цілий врожай призів: 2 000 + 1 500 + 1500 = 5 000 гривень.

На третьому білеті один із БОНУСНИХ ДОКАЗІВ (собака) збігається з НЕОБХІД­НИМ ДОКАЗОМ, що дарує учаснику приз на суму 100 гривень.

Як бачите, шляхів виграшів чимало, тре­ба лише бути уважним, вишукуючи докази. Придбавши білет лотереї «ДЕТЕКТИВ» вар­тістю 48 грн, ви, панове, можете виграти цілий мільйон гривень, варто постаратися!

А взагалі призів дуже багато (поглянь­те на таблицю) і вони дуже привабливі, особливо ось той, з шістьма нулями. Як виграти мільйон, як стати власником ін­ших манливих призів? Купувати лотерейні білети «ДЕТЕКТИВ» і шукати, розслідувати, знаходити докази. І бути дуже наполегливим!

*Виграші до 100 грн включно зазнача­ються на лотерейних білетах за вирахуван­ням податків та зборів.