Як ми вже повідомляли, 16 листопада у Запоріжжі протягом однієї години зірвали головні призи одразу у двох миттєвих лотереях: «МАКСІ ЛОТО» і «ЛАБІРИНТ» із виграшами 250 000 і 50 000 гривень відповідно. Ми обіцяли розповісти подробиці унікального виграшного «дуплету», тож тримаємо слово. Передусім, представляємо до вашої уваги зображення виграшних квитків. Вони варті того, щоб ви роздивилися їх уважно. Адже ця парочка подарувала удачливим учасникам 300 000 гривень!

Першим до перемоги прийшов учасник, який витратив 25 гривень на щасливий квиток ЕМЛ «МАКСІ ЛОТО». Про це свідчить час, коли був надрукований його квиток — 11:40 (дивіться знизу квитка). Минуло лише 52 хвилини, і на іншому терміналі було надруковано квиток ЕМЛ «ЛАБІРИНТ» вартістю 20 гривень, який дістався другому щасливчику із Запоріжжя. Дивовижний збіг обставин, інакше не скажеш!

У квитку «МАКСІ ЛОТО» переможною стала Гра 2, в якій усі 7 Ваших номерів збіглися з Виграшними. Приз за 7 номерів — 50 000 гривень, а завдяки множнику х5 він збільшується у 5 разів. Таки чином, загальна сума виграшу становить 250 000 гривень. Ми не зупиняємося на правилах гри у «МАКСІ ЛОТО», тому що зробили це тиждень тому. А ось про «ЛАБІРИНТ» хочемо поговорити детальніше, тому що, по-перше, доволі давно не нагадували вам про цю лотерею. А по-друге, бо, окрім виграшного квитка, ми підготували для вас ексклюзивне інтерв’ю з його щасливим переможцем — 30‑річним Богданом.

— Пане Богдане, Вам вдалося реалізувати слоган миттєвої лотереї «ЛАБІРИНТ» — Знайди шлях до грошей! Скажіть, як довго Ви шукали шлях до грошей у квитках цієї лотереї?

— Не повірите, це був мій перший щасливий квиток лотереї «ЛАБІРИНТ». І одразу така удача! Сам у шоці.

— Ви взагалі часто берете участь у лотереях?

— Приблизно раз на тиждень, інколи частіше. У мене мама давно лотереями бавиться, якось і я захопився. Хочу сказати, що мені часто вдається вигравати, але всі попередні виграші були не дуже великими, не більше 500 гривень.

— Які лотереї Вам подобаються?

— Люблю миттєві стирачки. Коли власноручно відкриваєш ігрове поле, стираючи захисний шар, щось у цьому є дуже привабливе. Електронні миттєві лотереї також подобаються, якщо вони цікаві, достатньо складні, потребують уваги. Наприклад, люблю «Королівську велич», — великий квиток, є можливість поворожити, пошукати виграші*. Ось «ЛАБІРИНТ» також до цієї категорії належить.

— Швидко розібралися у правилах, не плуталися у стрілочках?

— Правила доволі прості, а заплутатися можна, Ви праві, тому треба бути уважним. І сааме в цьому для мене і є кайф. Проте, завжди є можливість перевірити квиток на терміналі, щоб бути впевненим на всі сто.

— Ви так і зробили?

— Зробив, але перед тим разів 7–8 сам перевірив, чи дійсно виграв 50 тисяч. Чомусь ніяк не міг прийняти цей факт. А коли вже й розповсюджувачка просканувала квиток на терміналі й підтвердила мій виграш, ось тоді повірив і сказав собі, що я дійсно везунчик у лотереях. Це було дуже приємно, хочеться повторити.

— Як плануєте розпорядитися виграшем?

— Половину подарую матусі, а друга половина піде на потреби моєї сім’ї. Взагалі, цей виграш — пройдений етап, а я вже шукаю нову удачу. Думаю, якщо тобі щастить у лотереях, цим треба користуватися.

— Погоджуємося з Вами, пане Богдане, і бажаємо нових великих виграшів!

Ось квиток миттевої лотереї «ЛАБІРИНТ», який подарував мешканцю Запоріжжя 50 000 гривень. Нагадуємо вам правила гри.

Ігрове поле містить 5 окремих Ігор (п’ять спроб), кожна з яких може привести вас до виграшу. Початок кожної Гри — у верхній частині ігрового поля, від написів: Гра 01, Гра 02, Гра 03, Гра 04, Гра 05 відповідно. Стрілки вказують напрямок наступного кроку (або вниз, або ліворуч, або праворуч). Суми виграшів вказані в нижній частині ігрового поля. Вам необхідно рухатися за стрілками. Якщо Ви «дійшли» до однієї із призових сум — Ви її виграли. Якщо ж потрапили до межі ігрового поля, ця Гра не має виграшу — перевірте інші Ігри.

Що ми бачимо в квитку пана Богдана? Учаснику пощастило у Грі 2 — рухаючись за стрілками, він «дійшов» до своєї удачі, — остання стрілка його звивистого маршруту вказує на 50 000 гривень. До речі, зверніть увагу на QR-код і зображення робота під ігровим полем квитка. Це запрошення до участі в онлайн версії миттєвої лотереї «ЛАБІРИНТ», яку ви можете випробувати на сайті лотерейного оператора msl.ua. не полишаючи власної домівки. Бажаємо вам лотерейних перемог. Бережіть себе!

 

* ЕМЛ «Королівська велич», яка так подобається нашому герою, ми обов’язково обговоримо найближчим часом.