Перегортаючи підшивку га­зети за останні роки, ми при­гадали, що перша презентація нової електронної миттєвої лотереї «Як козаки» відбулася майже 5 років тому, у лютому 2017‑го. Повна назва першої серії була такою: «Як козаки за скарбами полювали». У новій лотереї учасників приваблю­вав яскравий український ко­лорит, надзвичайно зваблива палітра призів, прикрашена головним — на суму 500 000 гривень, а також можливість зіграти одразу в три Гри, при­дбавши один лотерейний кви­ток вартістю 50 гривень.

Нова лотерея одразу сподоба­лася широкому колу учасників, а ми неодноразово розповідали про переможців, яким пощасти­ло виграти великі призи, в тому числі й максимальний — пів мільйона гривень.

Сьогодні, шановні друзі, ми з задоволенням презентуємо вам оновлену ЕМЛ «Як ко­заки» (серія 03), присвячену новорічним святам. Вона має красномовну назву — «Як ко­заки Різдво святкували», тож ми закликаємо вас святкувати Різдво у веселій компанії безша­башних хлопців, які зображені на обкладинці газети й на кож­ному «мальованому» лотерей­ному квитку. Святкуймо разом, святкуймо виграшно!

Вигравай пів мільйона!

Погляньте, як шикарно й святково виглядає перелік призів (таблиця знизу сторін­ки). Тут і приз 100 000 гривень, і два призи по 50 000 гривень, і безкінечна кількість інших різноманітних призів*, наймен­ший із яких дорівнює вартості лотерейного квитка — 50 гри­вень. А головною принадою для учасників лотереї є головний приз — 500 000 гривень. Якщо вам вдасться виграти цей приз, святкувати зможете з розмахом!

Ну, що, є бажання вигравати в оновленій лотереї? Тоді пере­ходимо до правил гри.

На великому лотерейному квитку розташувалися 3 окре­мі Гри. У кожної своя назва, і кожна може стати для вас ви­грашною!

Гра 1 — Досліди мапу. На квитку розміщена мапа пода­рунків. Вона має 9 пронумеро­ваних Полів. Під мапою вказані номери Ваших полів.

Знайдіть Ваші поля на мапі, і якщо в одному з полів знахо­диться зазначений знизу Ви­грашний символ, Ви виграли зазначену біля цього символу грошову суму.

Перевіряємо, чи є в одному з указаних Ваших полів збіг виграшних символів. У нашо­му варіанті квитка, на жаль, не знаходимо збіг жодного символу. Не розчаровуємося, а швиденько переходимо до наступної гри.

Гра 2 — Прямуй по кош­товності. Якщо Виграшний символ, зазначений у лівій ко­лонці, збігся з одним із Ваших символів у межах однієї спроби (горизонталі), Ви виграли за­значений під Виграшним сим­волом грошовий приз.

Перевіряємо… й знаходимо у другій спробі (горизонталі) дві однакові корони! Диви­мося зазначену суму — цілих 10 000грн! Чудовий виграш, та можливо вдасться виграти ще раз — у наступній грі.

Поспішаймо шукати святкові подарунки!

Гра 3 — Мішок подарунків. Увага, тут можна виграти голов­ні призи! 500 000 грн, якщо на полі з 16 символів збіглося 8 пар символів, або 100 000 грн, якщо на полі з 8 можливих пар не збіглося жодної, тобто усі символи різні.

Уважно перевіряємо… Ні, на жаль, збіглося лише 4 пари символів.

Залишається Бонусна гра.

Для виграшу 200 грн потріб­но знайти у Грі 3 Бонусний символ. У нашому випадку — це «ялинкова іграшка», яка не збігається з жодним символом з Гри 3. Отже, виграш залиша­ється незмінним — 10 000 грн.*

 

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші до 2 000 грн. включ­но виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лоте­рей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наяв­ності необхідної суми коштів).

Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у сумі 10 000 грн. ви можете отрима­ти за телефоном гарячої лінії: 0 (800) 21 00 65

Виграші до 100 грн. включ­но зазначаються на лотерей­них квитках за вирахуванням податків та зборів.

* Сума виграшу до виплати складає 8050,00 грн. за вираху­ванням податків та зборів.