Наші огляди миттєвих лотерей «Швидкограй» природно перемежовуються з інтерв’ю, які нам люб’язно дають вдалі гравці, що виграли вагомі призи у цих лотереях.

Так, минулого тижня ми розповідали про миттєву лотерею «Гаряча штучка!», а сьогодні представляємо вам гравця, який виграв саме у цю лотерею 50 000 гривень!

Подія сталася у місті Новомиргороді Кіровоградської області, а її героєм виявився 35-річний Микола Миколайович Тупчій, мешканець села Листопадове, розташованому неподалік від райцентру. Дякуючи лотерейному переможцю, ми сьогодні можемо познайомити з ним і вас, шановні читачі. А також показати лотерейний квиток, який подарував цей виграш.

  • Пане Миколо, де саме Ви придбали свій щасливий квиточок «Гаряча штучка!»?
  • У тій точці, де я часто купую лотереї – в супермаркеті «Континент». Тут є столик із розкладкою лотерей, за яким працюють двоє жінок. До них я й приходжу за удачею.
  • Саме за миттєвою удачею?
  • Я граю в різні лотереї, та більш за все полюбляю миттєві. Прийшов, побачив, зіграв, дізнався результат, — все просто й швидко, не треба очікувати на розіграш.
  • І як воно було цього щасливого разу?
  • Того дня у мене взагалі не було настрою купувати лотереї, але коли зайшов до магазину, ноги самі пішли до розкладки. Не знав що обрати, і розповсюджувач порадила «Гаряча штучка!», а саме «Рибачка Соня». Назва сподобалась, наче щось добре знайоме, і я погодився. Сплатив 20 гривень, отримав квиток і став шукати виграш. Швидко знайшов, у третій грі, але… занадто великий – 50 000 гривень. Я не повірив сам собі та віддав квиток продавцю для перевірки на терміналі. Чекаю, хвилююсь, а вона через кілька секунд каже: «Все вірно, Ваш квиток виграв». Відразу підказала, що треба зробити для оформлення виграшу. Я їй дуже вдячний.
  • Що Ви відчували в ті незвичайні хвилини?
  • Можливо головне відчуття – це подив. Невже мені так пощастило? Чому мені? Хоча я і вважаю себе вдалою людиною, і невеликі виграші отримую часто, але така сума здивувала. Для нашого райцентру це подія, скажу я Вам.
  • Гарний виграш, але не такий великий, щоб кардинально змінив життя. На що плануєте витратити?
  • Щось куплю, кудись помандрую, поки не знаю. Щодо змін у житті, Ви праві. Але впевненості в собі, віри в майбутнє цей виграш мені сильно додав. Буду грати далі з мрією виграти великі гроші. Одного разу пощастило, чому б не статися новому диву?!

Ми побажали щасливчику здійснення мрії, а вас, шановні читачі, запрошуємо подивитись на виграшний квиток «Гаряча штучка!», в якому і ви також легко знайдете виграшний номер 29. Нагадуємо, що 50 000 гривень, це один із великих, але не найбільший приз цієї лотереї. Слативши 20 гривень, ви можете виграти ще більше — 100 000 гривень. «Рибачка Соня», «Миколаївська морячка» та «Херсонська красуня» чекають на вас!