Унікальна лотерейна подія сталася 5 червня у Києві, — вперше в Україні ви­грали великий лотерейний приз на ав­тозаправці. Адреса удачі: проспект Виз­волителів 8а, автозаправка мережі KLO. Щасливчик купив за 20 гривень білет миттєвої лотереї «Карти в руки» і виграв 500 000 гривень.

Як ви розумієте, шановні читачі, унікаль­ність цієї події полягає не в сумі виграшу (ми розповідали і про значно більші суми), а в тому, де саме була зроблена покупка. Це перший в Україні великий грошовий приз, виграний в лотерею на автозаправному комплексі!

Треба сказати, що продаж лотерей у супер­маркетах і на автозаправках — це загальний світовий тренд. Якщо ви подорожували сві­том, напевно про це знаєте. Скажімо у США, де лотереї користуються шаленою популяр­ністю, ви можете купити лотерейні білети майже на кожному кроці: в супермаркеті, тютюновій або алко-крамничці і, безперечно, на автозаправці. Часто для цього вам навіть не потрібно звертатися за допомогою до продавця, — різноманітні миттєві продають автомати. Вкладаєш купюру чи банківську картку, обираєш лотерею — і ву­аля, білетик твій. Швидко і зручно.

Лотерейний оператор «М.С.Л.» протягом усієї своєї історії намагається наблизити ло­тереї до учасників, зробити покупку лотерей якомога зручнішою. І постійно продовжує розширювати партнерську мережу. Черго­вий крок на цьому шляху — представлення лотерей «М.С.Л.» у мережі автозаправок KLO. На сьогодні ви можете знайти у цій ме­режі лотереї найбільш зручних для учасників форматів — «Лото-Забава» та миттєві лоте­реї стирачки. Це стосується всієї мережі АЗК KLO в столиці, Київській, Житомирській та Чернігівській областях.

Щасливчик, який виграв 5‑го червня пів мільйона гривень у стирачку «Карти в руки», зробив свою покупку вдень, о 2‑й годині 41 хвилин. Це ми знаємо точно, як і те, що уда­чу йому принесла карта Дама Бубнова. Ви й самі можете в цьому впевнитися, погля­нувши на зображення виграшного білета. Нагадаємо, що за правилами цієї лотереї, якщо будь-яка з ВАШИХ КАРТ збіглась із будь- якою КАРТОЮ КРУП`Є, ви виграли приз за відповідну ВАШУ КАРТУ.

У даному разі бачимо збіг карти Дама Бубнова (Д.ББН). Під картою сума призу — 500 000 гривень!

Хочеться додати, що стирачка «Карти в руки» — це справжня класика жанру. Про що свідчить вже сам колір білета — спокійний зелений, він має додати впевненості грав­цям, які вміють володіти своїми емоціями й здатні вгадати наступний хід суперника. Будьте наполегливі у своєму бажанні досягти успіху, панове, адже у вашому розпорядженні відразу 15 карт, кожна із яких може прине­сти виграш!

Нашому герою пощастило виграти мак­симальні пів мільйона гривень. Напевно, купуючи лотерейний білетик за 20 гривень (мабуть, на решту від оплати за пальне), він плекав надію щось виграти. Можливо його надихнув на гру заклик: «Виграй 500 000 гривень!» Або він просто шанувальник гри в карти. Так чи інакше, але, завітавши до магазинчика на автозаправці, невідомий щасливчик зробив правильний вибір. Він не пройшов повз свій щасливий шанс, і цим все сказано.

Не проходьте повз свій шанс на лотерей­ний виграш і ви, шановний читачу. Мож­ливостей для покупки лотерейних білеті у вас дуже багато. Купуйте білети онлайн, на сайті лотерейного оператора: msl.ua, ку­пуйте білети в кіосках та фірмових магази­нах «МСЛ», на розкладках у супермаркетах. І знайте, що тепер ви можете знайти свою удачу у мережі автозаправок KLO. Як вони виглядають? Зображення щасливої АЗС, де виграли 500 000 гривень до вашої уваги — придивляйтесь, вивчайте. І шукайте, шукайте своє лотерейне щастя. Бажаємо удачі!