Минулий 2020 рік вже назвали роком пандемії та карантину. Новий 2021 пре­тендує називатися роком вакцинації. Історію пишуть глобальні проблеми та знакові події. Втім, і минулий рік, і ниніш­ній, як і багато попередніх та наступних років можна сміливо назвати… роками боротьби за власне житло! Ми впевнені, що під цими словами готові підписатися мільйони людей в Україні. Тому що є вічні проблеми, які нікуди не йдуть, навіть при­ходять за часів пандемії та карантину. Їх лише важче вирішувати через усілякі тим­часові складнощі, це правда. І саме тому ми вважаємо за вчасне, шановні друзі, нагадати вам про один із можливих спо­собів вирішення квартирного питання. Ми говоримо про лотерею, яка здатна вам допомогти й дарувати насолоду самостій­ного, окремого від родичів (нехай і вель­ми дбайливих та люблячих) комфортного життя. Ні в якому разі не хочемо кинути тінь на стосунки зятів із тещами та неві­сток із свекрухами (натякаємо на обкла­динку газети), лише підводимо вас до думки, що є просте й доступне рішення ваших проблем. Воно ховається за двома знайомими вам словами: хто там.

ЗНАЙДИ СИМВОЛИ, ВИГРАЙ ГРОШІ!

Звичайно, ми говоримо про електро­нну миттєву лотерею «ХТО ТАМ» із сі­мейства «Швидкограй» — одного з лі­дерів у своєму класі лотерей за сумою максимального виграшу — 1 000 000 гривень! Такий величезний приз робить її особливо привабливою, адже мільйон гривень здатний вирішити безліч про­блем, в тому числі — проблему власного житла. А якщо у вас буде власна кварти­ра, повірте, всі ваші проблеми з тещею чи свекрухою дуже скоро залишаться позаду.

Проте, ми зовсім не наполягаємо на тому, щоб ви, граючи в «ХТО ТАМ», мали на увазі саме квартиру. Хочете обновити стареньке авто? Бажаєте зробити гарний подарунок дружині чи дітям, тій самій ко­ханій (у лапках чи без них) тещі чи све­крусі? Призи лотереї «ХТО ТАМ» здатні відповісти на будь-яке питання, вирішити безліч проблем!

У квитках «ХТО ТАМ», окрім мільйона, ховається безліч різноманітних виграшів (про них докладно розповідає таблиця внизу сторінки). Кожен із вас може вигра­ти будь-який із цих призів, тож варто гра­ти й випробувати долю!

Приходьте на точку продажу лотерей, сплатіть розповсюджувачу 10 гривень, і той роздрукує для вас за допомогою тер­міналу лотерейний квиток.

В «Ігровому полі» кожного квитка «ХТО ТАМ» є 16 різноманітних ігрових сим­волів: усміхнена жінка, дівчина на під­віконні, папуга, сердитий чоловік і таке інше, які розміщені в чотирьох рядках, по 4 символи в рядку. Під ігровим полем розмістилися три «Умови виграшності», вони чітко регламентують, в яких випад­ках ваш квиток є виграшним. Порівнюєте символи в ігровому полі з «Умовами ви­грашності» та дізнаєтесь про свою удачу. Якщо в ігровому полі є символи (в потріб­ній кількості), зазначені в «Умовах ви­грашності», — ви переможець!

Граючи в «ХТО ТАМ», треба уважно пе­ревіряти свій квиток на виграш за всіма трьома пунктами умов виграшу. В нашо­му прикладі (дивіться зображення квит­ка) друга умова є виграшною. Конкретні­ше: два символи (зображення) папуги означають, що квиток є виграшним на приємну суму 1 000 гривень*.

Кожен квиток «ХТО ТАМ» має свій уні­кальний набір ігрових символів, який створюється в момент друку квитка на терміналі. Продемонстрований нами кви­ток дарує виграш     1 000 гривень. А комусь із вас, панове гравці, інший — реальний електронний квиток «ХТО ТАМ» пода­рує 1 000, 10 000 або 100 000 гривень. А можливо, навіть 1 000 000 гривень!

Бажаємо вам, друзі, вигравати у «ХТО ТАМ» якомога частіше та більші суми й вирішувати маленькі та великі проблеми. Будьте здорові та щасливі!

ЯК ОТРИМАТИ ВИГРАШ?

Виграші розміром до 2 000 грн. включ­но виплачуються в будь-якому пункті роз­повсюдження лотерей ТОВ М.С.Л.» (при наявності необхідної суми коштів).  2 000 грн. можна отримати за телефоном гаря­чої лінії: 0 800 21 00 65 (дзвінки по Украї­ні — безкоштовні).

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний роздрукувати лотерейний квиток у ва­шій присутності.

Виграші до 100 грн. включно зазначені в лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

* Сума виграшу до виплати складає 805,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.