Готуючи сьогоднішню публікацію про нову, 5‑ту серію ЕМЛ ≪Весела скарбничка≫, ми вирішили передивитися матеріали за 2017 рік, коли народилася ця лотерея, і знайшли цікаву інформацію, яку варто нагадати й вам.

Тож, скарбничка-поросятко, або «piggybank» англійською мовою, є найпоширенішою формою дитячої скарбнички для грошей у всьому світі. Хоча спочатку ця тваринка не мала жодного стосунку до форми домашньої ощадкаси. Термін «piggy-bank» з’явився в середньовічній Шотландії, де слово «pig» має ще одне (окрім порося, свиня) значення — глиняний горщик або глечик. В епоху Середньовіччя небагаті шотландці, а за ними й англійці зберігали свої заощадження в глиняних горщиках.

У наш час глиняний посуд відійшов у минуле, але термін настільки міцно укорінився, що так і залишився в свідомості людей, а мільйони свиней-скарбничок і досі дуже популярні майже по всьому світу. Найвідомішою з «роду» стала відлита з бронзи свиня-скарбничка «Рейчел» вагою близько 270 кг, встановлена в американському місті Сіетл у 1977 році. Щорічно «Рейчел» збирає на потреби міста близько 9 000 доларів США у валютах різних країн.

ВИГРАЄМО, А ПОТІМ ЗБІЛЬШУЄМО!Ось така багата й цікава «поросяча» історія є предтечею миттєвої лотереї ≪Весела скарбничка≫, сюжет якої зав’язаний навколо симпатичної скарбнички-поросятка. «Головний герой» цієї лотереї зберігає чимало скарбів.

Придивіться до таблички з переліком призів у квитках нової серії, і ви побачите суми від 10 до 10 000 гривень! Всі вони можуть стати вашими, якщо будете грати у ≪Веселу скарбничку≫ й заручитеся підтримкою пані Удачі. ЕМЛ ≪Весела скарбничка≫ дуже проста для розуміння й абсолютно доступна за ціною — вартість квитка лише 5 гривень. При цьому головний приз може принести щасливчику (давайте порахуємо)… у 2 000 разів більшу суму — чудове співвідношення!

Пропонуємо зіграти по нашому умовному лотерейному квитку ≪Весела скарбничка≫. Дивіться, угорі, під назвою лотереї розміщені 5 Виграшних номерів. А в зображенні поросятка — 9 Ваших номерів. Під кожним із Ваших номерів вказана сума виграшу за цей номер. Завдання гравця — знайти однакові номери серед Ваших та Виграшних. Починаємо перевіряти. 09 — не збіглося, 13 — ні, 25 — ні, 18 — збіглося! Сума виграшу (дивимося під цифрою 18 серед Ваших номерів) — 500 гривень. І тут — увага, гру ще не закінчено! Кінцевий результат може змінитися в кращий бік і приємно вас здивувати. Яким чином? Продовжуємо уважно читати Умови виграшу: Ваш приз збільшиться у ту кількість разів, яка вказана тут (стрілка). У нашому квитку стрілка вказує на множник ≪х2≫, який збільшує виграш у 2 рази. Таким чином виграш становить: 500 грн. х 2 = 1000 гривень. Це вже остаточний результат гри.

Продажі нової серії ≪Весела скарбничка≫ вже стартували й у вас, панове, є дуже багато шансів на виграші. Передивіться виграшну закладку, надихніться та починайте шукати удачу в лотерейних квитках із зображенням симпатичної скарбнички-поросятка. Бажаємо удачі!

ВИПЛАТА ВИГРАШІВ

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі понад 1 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

*Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

** Сума виграшу до виплати складає 805,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.