Минулого разу, презентуючи нову електронну миттєву лотерею «Живі гроші», ми казали, що кожну миттєву лотерею із великого сімейства «Швидкограй» можна легко впізнати й відрізнити від інших. І не лише за дизайном квитка, а й завдяки оригінальному сюжету, придуманому саме для цієї лотереї.

Є теми та сюжети, які потребують з нашого боку якогось тлумачення, пояснення. А є такі теми, які зовсім не треба пояснювати, оскільки кожному читачу все буде зрозуміло з першого погляду. Сьогодні, презентуючи нову серію електронної миттєвої лотереї «Святкова», ми просто пишемо її назву — «Великодні дарунки», і ви чудово розумієте, про що йдеться.

Вертикаль чи горизонталь — Ви виграли!

До світлого свята Великодня лотерейний оператор «М.С.Л.» пропонує українській аудиторії нову серію популярної миттєвої лотереї «Святкова» — «Великодні дарунки». Весна, сонце, свято, Великдень. І подарунки! Від щирого серця, щоб кожен відчув себе цими днями щасливим.

Погляньте, будь-ласка, на зображення квитка та зверніть увагу на малюнок угорі. Лагідна пасхальна картинка відразу дарує гарний, святковий настрій, чи не так? Саме із таким чудовим настроєм ми й почнемо вчитися грати, любі читачі.

Правила гри прості й зрозумілі. На кожному квитку друкується 16 «Ваших символів» та 12 «Виграшних символів». Якщо квиток має «мальовану» графіку, як у нашому прикладі, вам буде приємно впізнати серед символів пасхальне крашене яєчко, свічечку, сонечко, квіточку та ковбаску… Якщо електронний термінал роздрукує для вас спрощений варіант квитка, замість цих зображень ви знайдете цифрові символи. Різниця в дизайні ніяк не впливає на правила гри та виграші.

Якщо будь-які з «Ваших символів» зійшлися з «Виграшними» та утворили горизонталь або вертикаль з чотирьох символів — ви виграли. Суми можливих виграшів вказані поряд з лініями.

Крім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. У випадку, якщо цей символ сходиться з будь-яким із «Ваших символів», ви одразу виграли 50* гривень.

Припустимо, ви придбали такий лотерейний квиток, який зображено на цій сторінці. Давайте уважно перевіримо, чи подарує він виграш. Передивляємось символи рядок за рядком, по горизонталі та по вертикалі… і бачимо, що в передостанньому рядку (по горизонталі) сходяться всі чотири символи. Тобто, наш квиток виграшний! Яка сума виграшу? Знаходимо її ліворуч — 500 гривень.

Поспішайте! Кількість квитків обмежена!

Як бачите, нічого складного, ще й цікаво та приємно. А як приємно буде вам, шановні друзі, виграти в житті, реально! І це абсолютно реально, оскільки квитки нової серії електронної миттєвої лотереї «Святкова» — «Великодні дарунки» вже в продажу. Поспішайте! Кількість квитків обмежена, і виграють тільки ті з вас, хто насправді бажає свята! Невелика вартість білета, лише 10 гривень, і купа різноманітних виграшів-подарунків (дивіться табличку) зроблять вашу участь у грі приємною та пам’ятною. «Великодні дарунки» чекають на вас!

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей (у разі наявності необхідної суми коштів), або окремо визначеними розповсюджувачами.

Лотерейні квитки з виграшами 5 000 грн. та 20 000 грн. приймаються до оформлення окремо визначеними розповсюджувачами. Перелік окремо визначених розповсюджувачів розміщений на офіційному сайті МСЛ: www.msl.ua. Для отримання виграшів у розмірі 5 000 грн. та 20 000 грн. гравець повинен попередньо звернутися до ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ за номером 0-800-21-00-65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у вашій присутності! *Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

Нагадаємо, що у 2017 році електронні миттєві лотереї «М.С.Л.» із сімейства «Швидкограй» потрапили до ТОП‑10 найбільш інноваційних продуктів за результатами European Lotteries Innovation Award — конкурсу, організованого Європейською Асоціацією державних лотерей і ТОТО (EL), призначеного для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.