15 листопада 2021 року стало відомо про ви­граш 50 000 гривень в онлайн лотерею «Вда­ла втеча». Власницею півсотні тисяч гривень стала Альона Миколаївна з міста Миколаїв. Участь у лотереї коштувала їй всього 5 гри­вень. Щаслива переможниця вже отримала свій виграш і поділилася своїми враженнями.

«Я дуже давно познайомилася з лотерей­ними розвагами. Здається, все своє доросле життя купую різні білети. Спочатку це була «Лото-Забава», а потім мені захотілося чогось більш сучасного. Зайшла на сайт лотерейно­го оператора msl.ua, подивилась, що там є новенького та цікавого, і побачила онлайн-лотереї. Вони здалися мені дуже яскравими, тематично різноманітними.

В результаті я зареєструвалась на сайті і тепер кожного місяця поповнюю свій рахунок на 200 гривень. Просто, щоб розважитись. Сама ж я — приватний підприємець. Буває, коли на роботі з’являється вільний час і мені стає нудно, я заходжу на сайт і граю у «Вдалу втечу».

Мені дуже складно назвати участь у цій лотереї «витратами». По-перше, вона дуже дешева, а по-друге, я не мала за мету обов’яз­ково виграти. Для мене — це виключно спосіб цікаво провести час.

Але при цьому мені щастить! Раніше я вже вигравала у «Вдала втеча» дві тисячі гривень, а тепер знову пощастило. Я навіть не одразу у це повірила, дуже здивувалась!»

Лотерейний оператор «М.С.Л.» привітав Альону Миколаївну на своєму офіційному сайті, побажавши їй ще багато виграшів у майбутньому.

Онлайн лотерея «Вдала втеча» з’явилася на офіційному сайті «М.С.Л.» у жовтні 2016 року. Правила участі прості та інтуїтивно зро­зумілі. Її сутність полягає у тому, щоб знайти на ігровому полі пари символів, приховані за кам’яними плитами. Чим більше пар сим­волів учаснику вдається зібрати, тим більше виграш.

Окрім цього для шанувальників онлайн ло­тереї «Вдала втеча» у деяких білетах перед­бачена можливість супергри, яка надає до­датковий шанс поборотися за грошові призи.

Вартість участі можна вибирати самостійно у діапазоні від 1 до 20 грн. Чим більша вар­тість — тим більший виграш.

Випробувати власну удачу в онлайн лоте­рею «М.С.Л.» можна тільки на офіційному сайті лотерейного оператора. Для цього не­обхідно зареєструвати власний обліковий за­пис на сайті, керуючись простим підказками.

«Вдала втеча» — це твій вдалий виграш!

Для довідки: онлайн виграші розміром до 54 999,99 грн перераховуються на субраху­нок «Виграні кошти» в особистому кабінеті автоматично протягом 1 доби після розіграшу тиражу. Виграші понад 54 999,99 грн оформ­люються у регіональних представництвах «М.С.Л.».