Cупер новина прийшла до нас із Дні­пра. У цьому красивому місті, на буль­варі Слави, 5, у супермаркеті «Сільпо», 3 січня 2021 року щасливчик придбав білет миттєвої лотереї «МІЛЬЙОНЕР» і виграв 1 000 000 гривень!

Шанувальникам стирачок лотерея «МІЛЬЙОНЕР» відома з 2012 року. Вона належить до розряду, скажімо так, найбільш поважних лотерей, які приваблюють учасників максималь­ними сумами призів. «МІЛЬЙОНЕР» був першою стирачкою, в яку можна виграти фантастичну суму — 1 000 000 гривень. Тоді здавалося, що цей рекорд буде триматися дуже довго. Але доволі скоро лотерейний оператор приємно здивував нас но­вими лотереями стирачками з макси­мальними призами на суму 2 000 000 гривень: «Золото ацтеків» та «Чорна перлина».

Сьогодні ми говоримо про ці шалені цифри абсолютно легко й невимуше­но, тому що вони увійшли в наше по­всякденне життя, адже ці призові суми реально виграють цілком конкретні люди. Якщо пам’ятаєте, нам вдалося взяти інтерв’ю у жительки Житомира пані Раїси, яка у вересні минулого року виграла у «Чорну перлину» 2 мільйо­на гривень («Азарт» № 39). А скільки разів ми представляли вам інших ща­сливчиків, які вигравали менші, але також величезні суми в різні лотереї стирачки.

Нам і зараз дуже хо­тілося познайомити вас, шановні друзі, з щасливчиком, яко­му дістався мільйон від стирачки «МІЛЬ­ЙОНЕР». На жаль, не сталося, — за словами переможця, він «побо­юється налякати удачу». Ну що ж, у кожного з нас свої уявлення про удачу, везіння, та свої «чорні кіш­ки». Можливо наш герой, який побажав залишитися невідомим, має якийсь влас­ний досвід і тому прийшов до висновку, що треба почекати зі славою. Це його власний ви­бір. Давайте ми з вами разом привітаємо щасливчика з шаленою удачею в стирачку «МІЛЬЙОН» та по­бажаємо великих виграшів у майбут­ньому. Й сподіваємося, що своїми по­бажаннями ми не налякаємо капризну пані Удачу.

А зараз, панове читачі, привертаємо вашу увагу до зображення виграшного білета «МІЛЬЙОНЕР», який приніс пе­реможцю 1 000 000 гривень і нагадає­мо основні правила гри. Треба стерти захисний шар з ігрового поля білета, і якщо будь-який із ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким із ВИГРАШНИХ, ви виграли приз за цей номер. Також правилами передбачається збільшення вашого виграшу в 2 рази, якщо знай­дете серед ВАШИХ НОМЕРІВ символ гривні , і одразу в 5 разів, якщо знай­дете символ діаманту .

Нашому герою для виграшу мільйо­на вистачило найпростішого правила. Ви бачите, шо номер 03 є серед ВИ­ГРАШНИХ і ВАШИХ НОМЕРІВ, а сума виграшу становить 1 000 000 гривень.

Як просто, скажете ви, і будете праві. Все дуже просто, якщо удача на вашо­му боці. Тому ми щиро бажаємо вам удачі, дорогі наші читачі, стирайте сти­рачки та якомога частіше знаходьте виграші. Ми за вас вболіваємо!