Чергова приємна звістка про великий виграш у миттє­вих лотереях стирачках: 20 бе­резня у місті Києві («ЛОТО маркет» на вулиці Жолудева, 4) було виграно 500 000 гри­вень у лотерею «Твій сейф». Щасливчик витратив на лоте­рейний білет 20 гривень і знай­шов у ньому максимальний для цієї лотереї виграш — удача, про яку мріє кожний учасник!

А на нашому боці — журна­лістська удача, є можливість прокоментувати приємну подію не тільки зображенням щасли­вого білета, а й інтерв’ю з його власником, паном Віталієм. Переможцю 39 років, він наро­дився на Луганщині, з 2000 року мешкає у столиці.

ЛОТЕРЕЇ — ЯК ЛІКИ ВІД СТРЕСУ

— Вітаємо із супер призом, щасливчику!

— Дякую, я дійсно відчуваю себе зараз щасливчиком, хоча раніше так про себе не думав.

— Великий виграш все змі­нює миттєво. І це стосується не лише миттєвих лотерей. До речі, Ви яким лотереям відда­єте перевагу?

— Миттєвим, швидким, і цьому є просте й дотепне по­яснення (сміється) — я працюю водієм у «Групі швидкого реа­гування»!

— Ваша робота пов’язана з небезпекою, ризиком?

— Буває. Ми з товаришами жартуємо між собою, що стрес від роботи треба лікувати   ін­шим стресом, але приємним. Тому часто після роботи навід­уємося до «ЛОТО маркету», щоб випробувати удачу в миттєвих лотереях. Розважаємося, жар­туємо, «підколюємо» один од­ного — весело.

— Як давно у вашому колек­тиві склалася така традиція?

— Все почалося приблизно рік тому. Відтоді тричі на тиж­день кожен із нас купує по 5 ло­терей і шукає свою велику чи маленьку удачу. До цього разу по-крупному ніхто не вигравав, хоча невеликі призи випадали часто.

— Якою була реакція колег на Ваш успіх?

— Це був справжній стрес! Звичайно, всі за мене раділи, вітали.

— А що в ці хвилини думали й відчували Ви, пане Віталію?

— У мене всередині все кле­котало, було відчуття тріумфу. Одразу подумав, що нарешті зможемо всією родиною від­почити на морі, на якомусь за­кордонному курорті. Ми про це давно мріємо.

— У Вас велика родина?

— Дружина та двоє дітей, Вла­дислав і Катерина.

— Усі підтримують Ваше ло­терейне хобі?

— Тепер — усі! А сам я планую надалі купувати лотереї та ви­гравати різні призи. Звичайно, хочеться виграти мільйон або навіть два мільйони!

— Все можливо, якщо є палке бажання, підкріплене реальними діями. Удачі Вам, пане Віталію, і здійснення мрій!

— Дякую! І передаю вітання всім читачам лотерейної газети!

Познайомившись із власни­ком лотерейного білета на пів мільйона гривень, знайомтесь із виграшним білетом, шановні читачі. Учаснику треба стерти захисний шар із двох ігрових полів білета. Якщо будь-який із ВАШИХ КОДІВ збігсяся з ВИ­ГРАШНИМ КОДОМ, учасник от­римує право на грошовий приз, сума якого написана безпосе­редньо під відповідним ВАШИМ КОДОМ.

ВИГРАШНИЙ КОД щасливо­го білета пана Віталія: 2–9–4, і такий саме набір цифр є серед ВАШИХ КОДІВ: 2–9–4. Під цим кодом читаємо суму виграшу — 500 000 грн. Як ви впевнилися, переможцю знадобилося зовсім небагато часу, щоб знайти в             ло­терейному білеті омріяний ви­граш. Все сталося дуже швидко, майже миттєво!

Тож, бажаємо вам удачі, па­нове, і не лише в лотереї «Твій сейф». Вибір стирачок від ло­терейного оператора «М.С.Л.» неймовірно широкий. Обирайте за вартістю білета, за дизайном чи сумою максимального призу. Все для вас і все у ваших руках. Миттєва удача очікує на черго­вих щасливчиків!