Вдруге за місяць у миттєву лотерею «ТУДИ-СЮДИ» виграли 100 000 гривень. Цього разу пощастило учаснику з Жито­мира, який купив білет 5 груд­ня, сплативши за нього 10 гривень.

24‑річний пан Артур вже оформив свій виграш і поділився з нами своїми емоціями від приємної події:

«Постійним учасником лоте­рей мене точно не можна назва­ти, — зізнається Артур — Купую квитки, як кажуть, при наго­ді. Так сталося і цього разу, бо я вже кілька місяців не купував жодного квитка.

Я був на автовокзалі, мав вільний час і піднявся на другий поверх, де побачив точку про­дажу лотерей. Подумав, чому б не купити квиточок, і попросив якусь миттєву лотерею за 10 гривень. Продавець протягнув мені квиток «ТУДИ-СЮДИ», я стер захисне покриття і… шок!

Я спочатку не повірив, вирішив, що це не реально. Продавець лотерей теж був шоко­ваний. А я так зрадів, що на емоціях став його обіймати. До речі, я дуже вдячний йому — легка рука!

Ну що сказати з приводу виграшу, — я дуже щасливий, моя мама також щаслива! Вона багато років купує «Лото-Забава», але їй такі призи поки що не діставались. Тепер вона у піднесеному настрої, сподівається повторити мій успіх.

Свій виграш я вкладу в покупку автомобі­ля за кордоном, куди я скоро поїду працюва­ти. І лотереї я тепер буду купляти значно частіше».

До вашої уваги щасливий кви­ток «ТУДИ-СЮДИ», який приніс Артуру виграш на суму 100 000 гривень.

Нагадаємо, що 10 листопада у місті Вишневе Київської об­ласті водій маршрутки Денис Романенко виграв у лотерею «ТУДИ-СЮДИ» аналогічну суму — 100 000 гривень. Ви­грашний лотерейний квиток він придбав на АЗК KLO.