Шановні читачі, ми продовжуємо презентацію новинок від бренду миттєвих лотерей «стирачки», які нещодавно надійшли у продаж до мережі розповсюдження лотерей «М.С.Л.». Сьогодні ви познайомитеся із новими серіями лотерей: «КОЛЕСО УДАЧІ», «Щаслива 13» і «СПРАВЖНЄ ЗОЛОТО». Усі три назви добре знайомі лотерейним знавцям-ветеранам. Втім, у нових серіях на вас чекають не лише звичні знахідки, але й приємні несподіванки. Новачків хочемо запевнити, що грати в «стирачки» просто. На лотерейному білеті є ігрове поле, вкрите спеціальним захисним шаром, який приховує ігрову інформацію. Її неможливо прочитати жодним способом, окрім одного: придбати білет і стерти захисний шар монеткою. Далі все елементарно (ви в цьому впевнитесь), а разом із тим, захоплююче. Адже в кожному білеті може ховатися спокусливий приз!

Чотири іпостасі «КОЛЕСО УДАЧІ»

Анонсуючи приємні несподіванки, ми думали про нову серію 02 державної грошової миттєвої лотереї ≪КОЛЕСО УДАЧІ≫. Цікавинка криється в тому, що білети цієї серії виготовлені у чотирьох тематичних дизайнах під назвами: ≪Золотий штурвал≫, ≪Рецепт багатства≫, ≪Чарівний годинник≫ і ≪Файний гороскоп≫. Сьогодні ми представляємо вам «Колесо удачі» в усіх чотирьох іпостасях, а ваше реальне знайомство із кожним видом білетів буде проходити поступово. Зараз у продажі ≪Золотий штурвал» — яскравий привіт літу, сонцю та морським пригодам. Із часом (один за одним) ви зможете придбати білети інших трьох дизайнів, кожен із яких має свою цікаву тему.

Правила гри у «КОЛЕСО УДАЧІ» для всіх видів білетів єдині: якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, ви отримуєте приз, сума якого вказана безпосередньо поряд із відповідним ВАШИМ НОМЕРОМ.

У нашому прикладі (дивіться зображення стертого ігрового поля «Золотий штурвал») ВАШ НОМЕР 24 збігся з таким саме ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, подарувавши учаснику 500 гривень*.

Які ще призи можна виграти у цю лотерею?

Вивчайте таблицю з переліком виграшів та не втрачайте із виду головний приз — 500 000 гривень. Вартість одного лотерейного білета — 20 грн.

«Щаслива 13» — не жартівливі виграші!

Про число 13 можна жартувати чи іронізувати з нього, але правда життя полягає в тому, що для багатьох людей воно є насправді щасливим за визначенням. Наприклад, для тих, хто народився сааме 13‑го числа. А відтак, чому б і вам, шановні читачі, незалежно від дати народження та вашого особистого ставлення до числа 13, не випробувати свою долю у новій серії 13 миттєвої лотереї з примхливою назвою ≪Щаслива 13≫?!

Прості правила гри допоможуть шукати удачу всім шанувальникам лотерей: Якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким з ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ, учасник лотереї виграв приз за цей номер. Якщо серед ВАШИХ НОМЕРІВ знайшовся символ 13, ви автоматично виграєте приз, позначений під таким символом.

Численні виграші лотереї «Щаслива 13» втішать вас різноманітністю й можливістю претендувати на головний приз — 200 000 гривень (дивіться таблицю). А вартість білета вас приємно вразить — лише 10 грн.

 Нехай наведений нами приклад виграшного білета (виграно 2 000 грн.) надихне вас на пошуки свого лотерейного щастя!

Золото завжди в ціні

Для всіх, хто має уяву про фондові ринки, не секрет, що цього року золото стрімко пішло угору, штурмуючи рекордні висоти. Золото завжди в ціні, особливо в періоди нестабільності, а ми зараз живемо саме в такий період. Ось чому так актуально звучить назва миттєвої лотереї ≪СПРАВЖНЄ ЗОЛОТО≫, чергова 13-та серія якої вийшла у продаж на теренах України.

Подивіться на білет із зображенням золотих злитків та уявіть, що вам пощастило виграти один із цих виблискуючих красенів. Яке відчуття? Зрозуміло, дуже приємне! І це лише від уяви про можливий виграш. А якщо він станеться в реальному житті, ваше серце заходиться від щастя!

Правила гри: якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким із ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ, гравець виграв приз за цей номер. Якщо серед ВАШИХ НОМЕРІВ ви знайшли символ монети, приз за цей символ збільшується вдвічі.

Ми показуємо приклад білета, який виграв 1 000 грн. (збігся номер 1), і щиро бажаємо вам виграти набагато більше, аж до 200 000 гривень — головний приз лотереї. Про кількість та вагомість інших призів розповідає таблиця. Вартість одного білета — 10 грн.

*Виграші до 100 грн включно зазначаються на лотерейних білетах за вирахуванням податків та зборів. Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів розміром понад 1 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65 (дзвінки по Україні безкоштовні).