Стань мільйонером за лічені секунди в лотереї «Стирачки».

Вітаємо шанувальників миттєвих лотерей «М.С.Л.»! Сьогодні ми нагадаємо вам про дві лотереї «стирачки»: «Чорна перлина» та «Золото ацтеків». Кожна із них здатна подарувати вам 2 000 000 гривень – миттєво. Зітри та виграй!

Лотерея-гігант із фантастичним головним призом. Хочете стати мультимільйонером? Не пошкодуйте витратити на великий, красивий лотерейний білет 49,55 грн. та пориньте у світ пригод. Як відомо, загадка золота ацтеків досі не вирішена, й можливо, саме вам вдасться ось таким оригінальним шляхом, мандруючи по лотерейному білету, віднайти багатства, про які мріють мільйони шукачів удачі. Ігрове поле розмістилося на крутих кам’яних сходах, що здіймаються до загадкової фігури. Не бійтеся пройти по цих сходах і ви, шановний читачу, щоб знайти хоча б частинку золота ацтеків. Можливо, вам пощастить виграти, як на нашому прикладі, лише 100 гривень, а можливо, — 2 000 000 гривень. У будь-якому разі для цього треба знайти збіг між «ВАШИМ НОМЕРОМ» та «ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ».

Шукайте, і нехай вам щастить! Частота виграшів у лотереї — 1 до 3,60.

 «Чорна перлина»

По-перше, вражає уяву головний приз миттєвої лотереї. Така велетенська сума — 2 000 000 гривень задовольнить апетит будь-якого гравця. По-друге, відразу заворожує та приманює око велика перлина казкової краси. Спрацьовує магія наших уявлень про багатство, і вона не обманює, адже в одному із цих красивих лотерейних
білетів приховався головний приз, який здійснить заповітні мрії щасливчика. Хочете стати цим щасливчиком? Купуйте білет лотереї «Чорна перлина» (вартість 49,55 грн.), стирайте на ігровому полі захисний шар фарби з 20-ма перлинками та шукайте 4 однакові символи в межах однієї гри. У вас є 5 спроб. Можливо, ви знайдете виграш у Грі 4, як у нашому прикладі, та виграєте 1 000 гривень*. А можливо, станете мультимільйонером! Частота виграшів у лотереї — 1 до 3,56.