Зараз мова піде про абсолютно нову державу грошову миттєву лотерею, яка тільки-но народилася і отримала назву «ДЕТЕКТИВ». Треба сказати, що лотерейному оператору вдалося створити дійсно оригінальну та цікаву лотерею-стирачку. Варто лише поглянути на дизайн білета, щоб оцінити неординарний задум творців, впізнавши легендарного Шерлока Холмса (в усякому разі, це не Пуаро і не Коломбо, і точно не Гліб Жиглов). Втім, не так важливо, кого саме з найзнаменитіших героїв-детективів мали на увазі дизайнери лотерейного білета. Під час гри вся ваша увага, панове, буде прикута не до людини в клітчатому пальто, з лупою в руці. Вас куди більше заінтригують інші персонажі — безіменні. Чому так? Давайте проведемо власне «розслідування»!

Але спочатку погляньте, будь ласка, на таблицю з переліком призів.

Їх багато, вони дуже привабливі, особливо ось той, із шістьма нулями — 1 000 000 гривень! Як виграти мільйон, як стати власником інших спокусливих призів?

Давайте знайомитися з правилами. А вони незвичні, адже вам пропонують не просто порівнювати символи. Уявіть, що ви — детектив, і у вас є певні свідчення про події. Як у справжньому детективі, вам необхідно зібрати всю інформацію про можливих підозрюваних, старанно вишукуючи її під захисним шаром білета. Зможете зібрати потрібну інформацію — виграєте призи! Тож, ви побачите внизу білета три силуети — ЗАГАДКОВІ ДОКАЗИ, зверху праворуч силует детектива — НЕОБХІДНІ ДОКАЗИ, зверху ліворуч — БОНУСНІ ДОКАЗИ. Стирайте захисний шар і крок за кроком порівнюйте докази. Якщо будь-який із ЗАГАДКОВИХ ДОКАЗІВ збігся з будь-яким НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, ви виграли приз за цей СИМВОЛ. Якщо будь-який із БОНУСНИХ ДОКАЗІВ збігся з будь-яким НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, ви виграли 100 гривень. Як це може виглядати у реальності, ми зобразили на трьох прикладах.

На стертому білеті ліворуч один із ЗАГАДКОВИХ ДОКАЗІВ (кайданки) збігається з НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, і учасник лотереї виграє 100 гривень.* На середньому білеті виявилося аж цілих три ЗАГАДКОВІ ДОКАЗИ, які збіглися з НЕОБХІДНИМИ ДОКАЗАМИ (капелюх, діамант і лупа), і учасник зібрав цілий врожай призів: 2 000 + 1 500 + 1500 = 5 000 гривень. На третьому білеті один із БОНУСНИХ ДОКАЗІВ (собака) збігається з НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, що дарує учаснику приз на суму 100 гривень. Як бачите, шляхів виграшів чимало, треба лише бути уважним, вишукуючи докази. Придбавши білет лотереї «ДЕТЕКТИВ» вартістю 48 грн., ви, панове, можете виграти цілий 1 000 000, варто постаратися!

*Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних білетах за вирахуванням податків та зборів.