Незабаром - цікаві миттєві лотереї "Стирачки"!

Грати просто: зітри та виграй!

Влітку минулого року в лотерейному житті України сталася знаменна подія — відродилися легендарні миттєві лотереї- під новим брендом, який так і зветься — «Стирачки».

Тоді у продаж надійшли шість лотерей, із знайомими та незнайомими гравцям назвами, утворивши нову родину миттєвих лотерей, яка одразу стала популярною серед гравців.

Протягом року ми неодноразово розповідали про щасливчиків, які виграли у «Стирачки» великі призи, а це вірна ознака затребуваності та щасливої долі лотерей-стирачок, які впевнено увійшли в життя та завоювали серця численних прихильників.

Пройшов рік, і бренд «Стирачки» сповіщає про себе цікавими новинками, які незабаром з’являться в мережі продажів. Сьогодні ми презентуємо для вас, шановні гравці, одразу три лотереї-стирачки: «Десять перлин», «Твоя готівка» і «Карти в руки».

Дві перші назви добре знайомі лотерейним знавцям-ветеранам. Через роки «Десять перлин» і «Твоя готівка» отримали нове життя, щоб дарувати гравцям різноманітні виграші, вони стали більш яскравими та цікавішими. А лотерея «Карти в руки» – нова приваблива незнайомка, з якою варто познайомитись якомога скоріше.

Ці три лотереї абсолютно несхожі між собою зовні,   і кожна по-своєму приваблива та манлива. У «Десять перлин» і «Карти в руки» можна виграти максимальні 500 000 гривень (вартість одного лотерейного білета — 19,65 грн.), у лотерею «Твоя готівка» — 200 000 гривень (вартість білета — 9,80 грн.).

Обирайте гру на власний смак та гаманець. На наш погляд, варто зіграти в усі три лотереї, щоб, так би мовити, на тактильному рівні відчути, до чого більше лежить ваша «гравецька» душа.

А зараз ближче знайомтесь із новинками, вчіться правилам гри та тренуйтесь вигравати призи, які вже незабаром стануть для вас доступними. Якщо ви самі в «Стирачки» не граєте, придбайте лотерейні білети для родичів чи друзів у подарунок.

Грати в «Стирачки» просто. На лотерейному білеті є ігрове поле, вкрите шаром спеціальної захисної фарби. Вона приховує ігрову інформацію, яку неможливо прочитати жодним способом, окрім одного: придбати білет і стерти захисну фарбу монеткою. Далі все елементарно, ви в цьому впевнитесь.

«Десять перлин» –  багатства чекають на «Іхтіандрів»!

Білет лотереї «Десять перлин» з першого погляду вражає своєю красою та дає волю вашій уяві. Ніжний бузково-рожевий колір фону, на якому неначе зсередини світяться численні перлини, створює фантастичне відчуття легкості й комфорту. Так, мабуть, почував себе легендарний Іхтіандр, який без зусиль діставав з морських глибин розкішні перлини. Тепер кожен із вас, шановні друзі, може стати людиною-амфібією та заволодіти чудовими призами, серед яких пестить око головний — 500 000 гривень!

Захисний шар красивого ігрового поля навіть трішечки шкода стирати, але призи кличуть, і у вас є 10 шансів на виграш! Тож, стирайте і порівнюйте символи. Якщо будь-який із ВАШИХ СИМВОЛІВ збігся з будь-яким ВИГРАШНИМ СИМВОЛОМ, ви виграли приз, суму якого вказано безпосередньо під відповідним ВАШИМ СИМВОЛОМ.

У наведеному нами прикладі збіглися відразу два символи – авто та парфум. Під кожним із них вказано суму виграшу – 500 грн., разом – 1 000 гривень. Приємна сума, варто було стирати бузково-рожеву красу, чи не так?!

«Десять перлин» –  багатства чекають на «Іхтіандрів»!
«Десять перлин» –  багатства чекають на «Іхтіандрів»!

«Твоя готівка» – гривня кличе!

Міжнародний символ української валюти, яка, до речі, останнім часом стала вагомішою, явно натякає на можливість отримати готівку й порадувати ваш гаманець. Що для цього треба? Стерти захисний шар з ігрового поля білета й зіграти в усі 6 Ігор. Знаходьте збіги ВАШИХ НОМЕРІВ з ВИГРАШНИМИ НОМЕРАМИ. Знайшли – виграли приз за цю ГРУ, сума якого збільшується у ту кількість разів, яка вказана у множнику цієї ГРИ.

У нашому прикладі один із ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ (7) збігається з ВАШИМ НОМЕРОМ у ГРІ 3. Множимо приз цієї ГРИ 20 грн. на 2 (адже множник у цій ГРІ – х2), щоб дізнатись суму виграшу – 40 гривень. У призовій структурі лотереї є безліч значно більших виграшів, які доводять, що треба грати!

«Твоя готівка» – гривня кличе!
«Твоя готівка» – гривня кличе!

«Карти в руки» – класика жанру!

Колір білета «Карти в руки» не залишає сумніву в класичному жанрі цієї гри. Спокійний зелений колір має додати впевненості гравцям, які вміють володіти своїми емоціями й здатні вгадати наступний хід суперника.  Будьте наполегливі у своєму бажанні досягти успіху, адже у вашому розпорядженні відразу 15 карт, кожна із яких може принести виграш.

Стирайте фарбу з ігрового поля. Якщо будь-яка з ВАШИХ КАРТ збіглась з будь-якою КАРТОЮ КРУП`Є, ви виграли приз за відповідну ВАШУ КАРТУ

У нашому прикладі бачимо одразу два збіги: валет пік та трефовий валет. Під кожною картою сума призу – 250 грн., разом – 500 гривень.

Приємний виграш, який надихає на пошуки максимально можливої суми – 500 000 гривень!

«Карти в руки» – класика жанру!
«Карти в руки» – класика жанру!

Виграші розміром до 3 000 грн. включно  виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів розміром понад 3 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії:

0 800 21 00 65 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Виграші до 100 грн включно зазначаються на лотерейних білетах за вирахуванням податків та зборів.