Удачу гравцю принесла миттєва лотерея.

14 серпня 2019 року у м. Нова Каховка Херсонської області виграли 200 000 гривень у миттєвій лотереї «Щаслива 13» з родини «Стирачки». Щасливий білет був придбаний у «ЛОТО маркеті», за адресою: вул. Першотравнева, 1. Вартість лотерейного квитка 9,80 гривень.

Миттєві скретч-лотереї родини «Стирачки» заслужили прихильність гравців завдяки своєму яскравому дизайну, захоплюючій механіці гри та можливості миттєво дізнатись про свій виграш. Не винятком стала й перевірена часом «Щаслива 13», яка радує своїх шанувальників уже протягом довгих років.

Для того, щоб дізнатись, чи є білет виграшним, потрібно стерти захисний шар з ігрового поля. Якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, ви виграли приз за цей номер. Якщо серед ВАШИХ НОМЕРІВ ви знайшли символ  , ви виграли відповідний приз автоматично. Виграші до 100 гривень включно зазначаються на лотерейних білетах за вирахуванням податків та зборів.

Нагадаємо, що «Стирачки» отримали друге дихання влітку 2018 року та доступні для гри на всіх точках розповсюдження оператора державних лотерей «М.С.Л.». Наразі для гравців на вибір представлені такі лотереї: «Справжнє золото», «Щаслива 13», «Твій сейф», «Колесо удачі», «Золото ацтеків» і «Чорна перлина», при цьому головні призи двох останніх сягають 2 000 000 гривень.

Миттєві скретч-лотереї родини «Стирачки»