На цю подію з нетерпінням очікували тисячі шанувальників лотерей в Україні.

Свідоцтвом тому — численні запитання до розповсюджувачів на точках продажу, звернення на гарячу лінію лотерейного оператора «М.С.Л.», листи до нашої редакції. «Куди зникли миттєві лотереї-стирачки?», «Чому в продажі немає стирачок?», «Коли знову з’являться миттєві стирачки?» — таких чи подібних запитань останнім часом було дуже багато. Що не дивно, враховуючи величезну популярність цих лотерей в Україні та в усьому світі. Нарешті у нас є для вас відповідь, яка задовольнить абсолютно всіх!

Шановні друзі, на численні прохання гравців лотерейний оператор відновив випуск ваших улюблених лотерей. Легендарні миттєві лотереї від «М.С.Л.» повернулися під новим брендом, який так і зветься – «Стирачки»! А як інакше, адже назва відображає саму суть гри – зітри та виграй!

І сьогодні ми з радістю презентуємо вам відразу 6 миттєвих лотерей-«стирачок»: «Щаслива 13», «Справжнє золото», «Твій сейф», «Золото ацтеків», «Колесо удачі», «Чорна перлина». Три перші – ваші старі добрі знайомі, які отримали нове життя. Три наступні – цікаві новинки. Лотереї різняться між собою дизайном, механікою гри, вартістю, мають різні призові структури та суми головних виграшів. Кожен із вас зможе обрати гру на власний смак та гаманець. І отримати ні з чим незрівняне задоволення від гри!

Зауважимо, що білети стали трохи дешевшими, порівнюючи з їхніми попередниками. Дрібниця – але приємно. А у новинках ви знайдете дуже великі головні призи, яких ще ніколи  не було в миттєвих лотереях. Наприклад, у «Золото ацтеків» і «Чорна перлина»  можна виграти фантастичну суму – 2 000 000 гривень!
Бажаєте спробувати миттєві «Стирачки»? Тоді знайомтесь, пригадуйте, вчіться як грати, та поспішайте до точок продажу лотерей. На вас вже чекають численні призи! Якщо ви самі в «стирачки» не граєте, придбайте для родичів або друзів у подарунок.

Грати в «Стирачки» дуже просто. На лотерейному білеті є ігрове поле, вкрите шаром спеціальної захисної фарби. Вона приховує ігрову інформацію, яку неможливо прочитати жодним способом, окрім одного: придбати лотерейний білет і стерти захисну фарбу монеткою. Далі все дуже просто. Як саме? Розповімо й покажемо на прикладах.

Увага! Ніколи не пошкоджуйте шар фарби в прямокутнику з відповідним написом «НЕ СТИРАТИ».

 

Лотерея «Щаслива 13»  виграй 200 000 гривень!

Примхлива ідея, розкішний дизайн, приваблива вартість (лише 9,80 грн.) та манливий головний приз – 200 000 гривень. Ігрове поле розташоване вертикально у правій частині білета. Сміливо стирайте на ньому захисний шар. Якщо «ВАШ НОМЕР» збігається з «ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ», ви виграли приз за цей номер. А якщо ви знайшли символ «13» — виграли приз за цей символ. У нашому прикладі виграш невеликий – 40 грн., а в призовій структурі, як бачите, ціла купа різноманітних призів, і кожен може стати вашим та довести, що цифра 13 може бути щасливою!

Частота виграшів у лотереї «Щаслива 13» – 1 до 4,89 (≈ кожен п’ятий білет).

«Справжнє золото» виграй 200 000 гривень!

Важкі золоті злитки заворожують та обіцяють. Варто піддатися спокусі й зіграти, адже по одному білету можна виграти 8 разів, а головний приз становить 200 000 гривень.

Ігрове поле розташоване в нижній частині білета, призи — у вигляді злитків. Стирайте фарбу й знаходьте однакові «ВАШ НОМЕР» та «ВИГРАШНИЙ НОМЕР». Знайшли – виграли приз. У нашому прикладі це мінімальні 10 гривень (вартість білета 9, 80 грн.), а в призовій структурі лотереї є безліч значно більших виграшів, які доводять, що золото справжнє! Якщо серед «ВАШИХ НОМЕРІВ» ви знайшли символ «монета», тоді приз за цей номер подвоюється.

Частота виграшів у лотереї – 1 до 4,85 (≈ кожен п’ятий).

«Твій сейф» виграй 500 000 гривень!

Важкий, масивний сейф із кодовим замком на перший погляд виглядає неприступним. А насправді його легко  відкрити, якщо будете наполегливі у своєму бажанні досягти успіху. Треба лише підібрати код, який подарує вам виграш.

Стирайте фарбу на дверях сейфу, щоб дізнатися «ВАШІ КОДИ», а також на прямокутнику у верхньому лівому куті, щоб дізнатися «ВИГРАШНИЙ КОД». Порівнюйте коди, якщо знайдете збіг – приз за цей код ваш. На стертому ігровому полі, яке ми зобразили поруч із білетом, є збіжні коди, а виграш становить 200 гривень. Максимальний виграш – 500 000 гривень.

Вартість лотерейного білета «Твій сейф» 19, 65 грн. Частота виграшів у лотереї – 1 до 4,11 (≈ кожен четвертий).

«Колесо удачі» виграй 500 000 гривень!

Дизайн білета цілком відповідає назві – веселе різнобарвне колесо покликане дарувати гравцю лотерейну удачу. Витративши на білет 19,65 грн., на колесі можна виграти 500 000 гривень!

У центрі колеса розташувалися «ВИГРАШНІ НОМЕРИ», далі від центру – «ВАШІ НОМЕРИ», а ще далі – призові суми за ці номери. Якщо «ВАШ НОМЕР» збігається з «ВИГРАШНИМ», ви виграли приз за цей номер.

Обов’язково зверніть увагу на призову структуру лотереї «Колесо удачі» та оцініть свої потенційні  можливості. А вони дуже високі.

Частота виграшів у лотереї – 1 до 4,08 (≈ кожен четвертий).

«Золото ацтеків» виграй 2 000 000 гривень!

Лотерея-гігант із фантастичним головним призом. Хочете стати двічі мільйонером? Не пошкодуйте витратити на великий, красивий лотерейний білет 49,55 грн. та пориньте у світ  пригод. Як відомо, загадка золота ацтеків досі невирішена, й можливо, саме вам вдасться ось таким оригінальним шляхом, мандруючи по лотерейному білету, віднайти багатства, про які мріють мільйони шукачів удачі.

Ігрове поле розмістилося на крутих кам’яних сходах, що здіймаються до загадкової фігури. Не бійтеся пройти по цих сходах і ви, шановний читачу, щоб знайти хоча б частинку золота ацтеків. Можливо, вам пощастить виграти, як на нашому прикладі, лише 100 гривень, а можливо, — 2 000 000 гривень. У будь якому разі для цього треба знайти збіг між «ВАШИМ НОМЕРОМ» та «ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ». Шукайте, і нехай вам щастить!

Частота виграшів у лотереї – 1 до 3,60.
«Чорна перлина» виграй 2 000 000 гривень!

По-перше, вражає уяву головний приз нової миттєвої лотереї. Така велетенська сума – 2 000 000 гривень задовольнить апетит будь-якого гравця. По-друге, відразу заворожує та приманює око велика перлина казкової краси. Спрацьовує магія наших уявлень про багатство, і вона на обманює, адже в одному із цих красивих лотерейних білетів приховався головний приз, який здійснить заповітні мрії щасливчика. Хочете стати цим щасливчиком? Купуйте білет нової лотереї «Чорна перлина» (вартість 49,55 грн.), стирайте на ігровому полі захисний шар фарби з 20-ма перлинками та шукайте 4 однакові символи в межах однієї гри. У вас є 5 спроб. Можливо, ви знайдете виграш у Грі 4, як у нашому прикладі, та виграєте 1 000 гривень. А можливо, станете мультимільйонером!

Частота виграшів у лотереї – 1 до 3,56.

Виграші до 3 000 грн. включно