Сьогодні ми з радістью представляємо вам  лотерею-стирачку «Мільйонер» (серія 21). Назва «Мільйонер» добре знайома лотерейним знавцям. Це перша у вітчизняній історії миттєва лотерея, яка подарувала своїм учасникам шанси стати мільйонерами. Потім у неї з’явилися достойні конкуренти, і зараз є такі лотереї-стирачки, в які можна виграти навіть 2 000 000 гривень. Але мільйон це завжди спокусливо і бажано, завжди хочеться ним заволодіти, погодьтеся.

Вартість одного лотерейного білета лотереї «Мільйонер» — 50 гривень, а лінійка призів — різноманітна та приваблива (дивіться таблицю), кожен приз гідний вашої уваги, а найбільший з них — мільйон гривень — нехай стане вашою метою.

На великому яскравому лотерейному білеті «Мільйонер» є ігрове поле, вкрите захисним шаром, який приховує ігрову інформацію. Її можна «прочитати» тільки одним способом — придбавши білет і стерши захисний шар (монеткою). Правила гри досить прості: Якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким із ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ, ви виграли приз за цей номер. Якщо серед ВАШИХ НОМЕРІВ ви знайшли знак гривні, виграш за цей символ подвоюється! А якщо серед ВАШИХ НОМЕРІВ знайшовся символ діаманта, виграш за цей символ збільшується аж у 5 разів!

Усі три можливі варіанти ми навели для вас на прикладах внизу. На першому ліворуч — ВАШ НОМЕР 13 збігається з ВИГРАШНИМ 13 та приносить учаснику приз у сумі 500 гривень*. На середньому — завдяки знаку гривні, що подвоює виграші, учасник лотереї виграє (500х2) 1 000 гривень. Останній приклад демонструє виграш, який стався завдяки символу диаманта. За правилами гри, у цьому випадку сума виграшу, позначена під символом діаманта, збільшується у 5 разів, тобто, становить 2 000 гривень. Важливо також зазначити, що у лотереї «Мільйонер» можливі сумарні виграші. Це означає, що в одному білеті ви можете виграти не один, а декілька призів, тоді ваш загальний виграш буде складатися із сумм цих призів.

Любі друзі, нова серія «Мільйонер» чекає на вас у пунктах продажу, не баріться — ставайте мільйонерами!

*Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних білетах за вирахуванням податків та зборів.