Теплий осінній день 12 вересня міг стати для мешканки міста Житомир абсолютно звичайним — субота як субота. Якби пані Раїса не зробила один, здавалося б, зовсім маленький крок назустріч своїй лотерейній удачі. А вона його таки зробила — і стала володаркою гігантського призу, вигравши у миттєву лотерею-стирачку «Чорна перлина» 2 000 000 гривень!

Пригадуєте, не так давно ми розповідали вам про лотерейні новинки, натякаючи на можливість зібрати цієї осені рясний урожай лотерейних призів, які ховаються під захисним шаром білетів. Варто спробувати, — радили ми, — варто пошукати свою удачу. І ви нас послухали! В усякому разі, героїня сьогоднішньої розмови запевняє, що інколи статті в «Азарті» або на сайті  наштовхують її на певні дії. «Головна порада дуже проста — треба частіше купувати білети. Що я і намагаюся робити, коли є вільні кошти», — говорить пані Раїса.

— Які лотереї Вам подобаються найбільше? — запитуємо щасливу учасницю.

— Зізнаюся, що у мене не вистачає терпіння, аби очікувати на розіграші, тому я віддаю перевагу миттєвим лотереям.

— А який стаж участі в лотереях?

— Мабуть, років п’ять-шість. Колись взяла одну лотерейку, потім другу, а там і звичка з’явилася. В Житомирі є декілька пунктів продажу, які розташовані недалеко від мого дому, там і купую білети.

— Нашим читачам цікаво буде дізнатися подробиці Вашого дивовижного виграшу в стирачку «Чорна перлина». Як Вам вдалося виграти 2 мільйони гривень?

— Нічого дивного, аж до моменту виграшу, зі мною не сталося. Йшла на пошту, дорогою зайшла до магазину, що на вулиці Михайлівській, 1, де є лотерейний фірмовий стіл. Я тут не вперше, з розповсюджувачкою давно знайома, вона знає мої уподобання. Спочатку я купила 4 різні лотереї-стирачки. Стерла, на загал вийшло, що я виграла 50 гривень. Тоді попросила дати мені на ці гроші один білет «Чорна перлина». Стерла цей білет і побачила, що в останній Грі всі 4 символи однакові. Грала не вперше, тому одразу зрозуміла, що виграла 2 000 000 гривень.

— Якою була Ваша реакція і що було далі?

— Я оторопіла від суми виграшу, просто не повірила. Попросила жіночку розповсюджувача перевірити мій білет через термінал. Вона це зробила і підтвердила, що я дійсно виграла 2 000 000! Дала мені номер телефону гарячої лінії, я зателефонувала, оператор знову перевірив дані й також підтвердив мій виграш. Це була субота, а у вівторок оформила свій виграш офіційно. Ви запитуєте, які були мої емоції? Дуже яскраві, незвичні — це ж небувалий, фантастичний виграш!

— Дійсно реальний, Ваш, довгоочікуваний. Ви ж мріяли про цей приз?

— Звичайно, як кожен шанувальник лотерей, я хотіла виграти велику суму. Але твердої віри, впевненості не було.

— Великі гроші вимагають вельми продуманого використання. Які Ваші плани?

— Усі плани пов’язані з дітьми та онуками, їх у нас із чоловіком багато.

— А саме?

— Два сина, донька та п’ять онуків. Хтось поруч із нами живе, а хтось далеченько, навіть в інших країнах. Нещодавно онучка Настя одружилася, молодій родині потрібна квартира — ось ми й допоможемо. І онуку Денису також.

— Ми зрозуміли, що зараз Ви на пенсії. А де працювали, чим займалися?

— Чоловік був військовим, тому довелося жити в різних регіонах, у Житомирі — з 1998 року. Я закінчила торговельний технікум, працювала продавцем, товарознавцем, директором. Завжди було чимало клопоту — робота, сім’я. Зараз легше, інколи знаходжу час і лотереями потішитися. І бачите, що з того вийшло, — сама собі заздрю!

На закінчення хочемо нагадати вам, панове читачі, що сімейство стирачок налічує більше десятка лотерей. Вартість білетів варіюється від 9,80 до 50 гривень, а суми максимальних призів — від 100 000 до 2 000 000 гривень. Вибір величезний, можливості майже безмежні, варто лише вірити в себе і час від часу випробовувати свою удачу, так як це робила героїня нашого інтерв’ю пані Раїса. Вийшло у неї — вийде і у вас!