Сьогодні у нас є чим порадувати шанувальників миттєвих лотерей стирачок. Ми представляємо вам одну абсолютно нову лотерею, яка має несподівану, прикольну назву ТУДИ-СЮДИ.

«ТУДИ-СЮДИ» — ПРОСТО І РЕЗУЛЬТАТИВНО!

Ознайомившись із таблицею, ви отримаєте вичерпну інформацію щодо кількості й вагомості всіх призів серії 01. Найбільший приз, який ви можете виграти — 100 000 гривень.

Перед вами також зображення білета стирачки ≪ТУДИ-СЮДИ≫. Він має дещо нестандартну форму і просте, лаконічне кольорове рішення, яке цілком відповідає суті цієї лотереї. Вона дуже проста, учаснику варто лише стерти захисний шар з двох ігрових полів у вигляді стрілок, і результат стає зрозумілим миттєво.

На полі з написом «ТУДИ», розташованому ліворуч, під захисним шаром знаходиться сума призу. А на полі з написом «СЮДИ», розташованому праворуч, зазначено ВИГРАНО або НЕ ВИГРАНО цю суму*. Вам не треба нічого вишукувати або порівнювати символи, просто стираєте й читаєте суму призу та «резюме» Господині Удачі — виграли або не виграли цього разу. Оплата за спробу невелика, всього 10 гривень.

Нова лотерея — це завжди цікаво. І це завжди новий виклик для шукачів удачі, адже ніхто не знає, яка лотерея є щасливою саме для вас. Можливо, ось ця новинка — ≪ТУДИ-СЮДИ≫?!