Шановні друзі, сьогодні ми присвячуємо сторінку миттєвих лотерей бренду «Стирачки».

Легендарні миттєві лотереї від «М.С.Л.», які багато років заслужено користувалися увагою мисливців за удачею, повернулися цього літа під новим брендом, який так і зветься — «Стирачки». На численні прохання гравців лотерейний оператор відновив і створив цілу низку лотерей-«стирачок», — цікавих, простих і виграшних. Вони здатні сподобатися й задовольнити фінансові можливості кожного гравця.

Назва «Стирачки» відображає саму суть гри — зітри та виграй! Грати в «Стирачки» дуже просто. На лотерейному білеті є ігрове поле, вкрите спеціальним захисним шаром. Він приховує ігрову інформацію, яку неможливо прочитати жодним способом, окрім одного: придбати лотерейний білет і стерти захисну фарбу монеткою. Далі все просто, але дуже цікаво. І в кожній лотереї по-різному.

«Золото ацтеків», «Щаслива 13», «Справжнє золото», «Чорна перлина», «Твій сейф», «Колесо удачі» — кожна із 6-ти миттєвих лотерей-«стирачок», які представлені в точках продажу лотерей «М.С.Л.», має свій особистий секрет і свою привабливість. Лотереї різняться між собою дизайном білетів, механікою гри, вартістю, мають різні призові структури та суми головних виграшів. І кожен із вас може обрати гру на власний смак та гаманець, отримавши ні з чим незрівняне задоволення від гри!

Приємно зауважити, що лотерейні білети стали трохи дешевшими, порівнюючи з їхніми попередниками. А ось головні призи, які можна виграти у деяких нових лотереях, ще ніколи не були такими величезними. Наприклад, у «Золото ацтеків» і «Чорна перлина» можна виграти фантастичну суму — 2 000 000 гривень!

Вас зацікавила сума, виникло бажання зіграти у миттєві «Стирачки»? Тоді поспішайте до точок продажу лотерей, де на вас чекають численні призи! Якщо ви самі в «стирачки» не граєте, придбайте для родичів або друзів у подарунок, адже кожен лотерейний білет може бути виграшним!

Увага! Ніколи не пошкоджуйте шар фарби в прямокутнику з відповідним написом «НЕ СТИРАТИ». Виграші по білетах із пошкодженим захисним шаром не виплачуються. Виграші до 3 000 грн. включно виплачуються (за вирахуванням податків та зборів) — на будь-яких точках продажу лотерей МСЛ (за умови наявності необхідної суми).

Детальну інформацію щодо оформлення виграшів розміром понад 3 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії МСЛ: 0 (800) 21 00 65.

* Виграші до 100 грн включно зазначаються на лотерейних білетах за вирахуванням податків та зборів.