Приємна новина прийшла минулого тижня з міста Харків. 23 вересня на фірмовому столі «М.С.Л.» у ТЦ «Протон», розташованому за адресою: майдан Захисників України, 7/8, було виграно 50 000 гривень у миттєву лотерею стирачку «КОЛЕСО УДАЧІ» із золотим штурвалом на білеті.

Нагадаємо, що максимальний приз, який можна виграти у цю лотерею, становить 500 000 гривень, і він ще досі чекає на свого власника! Втім, виграні 50 000 гривень — це також вагомий успіх, який варто відзначити. Ми з нетерпінням чекаємо, коли щасливчик оформить свій виграш, та сподіваємося взяти у нього інтерв’ю для лотерейного видання.

Нещодавно ми анонсували старт продажу нової серії 02 державної грошової миттєвої лотереї «КОЛЕСО УДАЧІ». Білети цієї серії виготовлені у чотирьох тематичних дизайнах під назвами: «Золотий штурвал», «Рецепт багатства», «Чарівний годинник» і «Файний гороскоп». Знайомство з кожним видом білетів буде відбуватися поступово. Зараз у продажу «Золотий штурвал» — яскравий привіт літу, сонцю та морським пригодам. Як бачите, літо закінчується, а відпускні сюрпризи тривають, і у вас ще є час пошукати свою удачу в привабливих білетах із зображенням класичного штурвала. Вартість одного лотерейного білета — 20 гривень. Правила гри у «КОЛЕСО УДАЧІ» прості: якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, ви отримуєте приз, сума якого вказана поряд із цим ВАШИМ НОМЕРОМ.

Дізнатися більш детально про особливості гри у цю та інші лотереї від «М.С.Л.» можна на офіційному сайті лотерейного оператора msl.ua, або зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію за телефоном: 0 800 21 00 65.