Ми вже повідомляли вам про новину, яка прийшла із Харкова. 23 вересня на фірмовому столі «М.С.Л.» у ТЦ «Протон», розташованому на майдані Захисників України, 7/8, було виграно 50 000 гривень у лотерею стирачку ≪КОЛЕСО УДАЧІ≫ з золотим штурвалом на білеті.

Везучий учасник лотереї вже звернувся до лотерейного оператора, оформив свій виграш, і сьогодні у нас є можливість показати вам не лише виграшний білет, у якому ховалася приємна сума, а й представити самого лотерейного героя. Точніше кажучи, героїню, оскільки виграш оформлено на харків’янку пані Марину. Хоча… без вдалої чоловічої руки справа не обійшлася. Але давайте про все по черзі, так, як розповіла нам сама героїня.

— Наше перше запитання до Вас, пані Марина, ось таке: як давно і як часто Ви купуєте лотерейні білети?

— Ми з чоловіком, його звати Андрій, беремо участь у різних лотереях дуже давно, багато років і досить часто, майже кожного дня. Купую білети я сама, купує чоловік. Взагалі, Андрій любить дарувати мені лотереї, тому що знає — вони мене радують. А ще тому, що я везуча — часто виграю.

— Які суми?

— Не мільйони, але достатньо вагомі гроші. Вигравала і 5 000 гривень, і 1 000, а 500 — безліч разів. Мені чомусь особливо щастило у лотерею «Перлина». Зараз я полюбила «Чорну перлину».

— Можна зрозуміти жіночу пристрасть саме до цих лотерей, адже вони такі гарні, принадливі.

— Ваша правда. А ось мій Андрій вибрав, так би мовити, чоловічу миттеву лотерею «КОЛЕСО УДАЧІ» з зображенням штурвала. Каже, що купив для мене, але не витримав і стер прямо на лотерейному столику.

— І знайшов чудовий виграш. Найбільший у вашій лотерейній практиці?

— Так багато ми ніколи не вигравали. Дуже зраділи, тепер радимося як витрачати.

— Мабуть, Ви спілкуєтеся з такими ж завзятими шанувальниками лотерей, знаєте про великі виграші у Вашому місті?

— У нас часто виграють, я точно знаю. У миттєві лотереї і в «Лото-Забава», а також у «МЕГАЛОТ». А інакше і не може бути, — якщо люди купують білети, хтось обов’язково має виграти.

— Це Ваше лотерейне кредо?

— Моя настанова ось така: треба бути готовим як до виграшів, так і до програшів, тоді сприйматимеш будь-який результат адекватно.

— Філософія! Вона не заважає Вам радіти виграшу?

— Ані трішечки. Ми вміємо радіти. Перший раз зраділи, коли виграли. Другий — коли оформили виграш. Дочекаємося грошей — і зрадіємо втретє!

— Ви напрочуд мудра жінка, пані Марино. Хочеться запитати, чим займаєтеся, яка у Вас професія?

— Хліб виготовляла, шила, підприємцем була, зараз тимчасово безробітна — карантин постарався.

— І тут ≪КОЛЕСО УДАЧІ≫ вчасно підкотилося.

— Це точно. Але ми продовжуємо купувати лотереї, на досягнутому не зупиняємося.

— Вірний шлях до нових перемог. Удачі Вам, нехай щастить.

 

А зараз, шановні читачі, подивіться на зображення виграшного білета зі стертим полем. У центральному (малому) колі розташовані ВИГРАШНІ НОМЕРИ: 30, 10, 18. У 12 секторах великого кола знаходяться ВАШІ НОМЕРИ. На щастя Марини та Андрія, один із них, а саме 10, збігається з ВИГРАШНИМ. Сума виграшу зазначена під номером 10, і це — 50 000 гривень.

Нагадаємо, що максимальний приз, який можна виграти у стирачку «КОЛЕСО УДАЧІ», становить 500 000 гривень, і він ще досі чекає на свого власника! Вартість одного лотерейного білета — 20 гривень.