Українські шанувальники скреч-лотерей кілька довгих місяців чекали свого часу, — коли ж можна буде прийти в знайомі пункти продажу миттєвих лотерей та зіграти в улюблені «стирачки»? Нарешті карантинні заходи значно пом’якшені, що дозволило лотерейному оператору відновити роботу «ЛОТО маркетів», кіосків та фірмових столів «М.С.Л.». З чим ми щиро вітаємо наших читачів!

А зараз хочемо представити вам молодого чоловіка, який вже встиг скористатися відновленими можливостями і не тільки зіграв в улюблену лотерею, а й виграв великий приз — 50 000 гривень.

Мешканцю Києва Никиті 20 років, він студент і майбутній економіст. Розповідаючи про лотерейне хобі, відразу зізнався, що зобов’язаний своїм захопленням мамі, яка вже багато років постійно та досить активно купує різні лотереї. «Спочатку ми грали разом з мамою, зараз найчастіше я купую лотереї сам, — каже Никита. — Не дуже часто, приблизно раз на місяць, більше 100 гривень не витрачаю. Надаю перевагу «стирачкам», тому що мені подобається саме такий процес гри, коли перед очима поступово відкривається вся картина. Є інтрига, цікаво!».

Втім, виграшний квиток «Карти в руки» Никита купував разом із мамою, коли вони поїхали за продуктами на ринок. «Ось-ось мав початися дощ, тому ми думали, їхати чи не їхати, але все-таки зважилися. І вже на ринку прийшла ідея зайти до «ЛОТО маркету». Взяли два білети, один із яких абсолютно несподівано виявився виграшним на таку велику суму. Нам і раніше вдавалося вигравати невеликі гроші, але цього разу ми сильно здивувалися! — продовжує Никита. — Спочатку я не повірив, потім мама, а потім ми втрьох із продавцем лотерей переконалися, що все вірно — є виграш 50 000».

На виграні гроші переможці планують купити нові гаджети й з’їздити до Європи, решта коштів піде на оплату навчання в інституті. Прощаючись з нами, Никита побажав читачам лотерейної газети удачі та віри в себе.

Залишається додати, що виграшний квиток був куплений у столичному «ЛОТО маркеті» на вулиці Зодчих, 58 А за 19,65 грн. До речі, розмір головного призу лотереї — 500 000 гривень.

Пропонуємо вашій увазі зображення виграшного квитка «Карти в руки». Як бачите, великий виграш принесла карта «10 чирвова», яка є і серед ВАШИХ КАРТ, і серед КАРТ КРУП’Є.